Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mindig is pc-s voltam, most...

Mindig is pc-s voltam, most viszont úgy döntöttem, meg fogom venni vagy az új xbox ot, vagy a ps4-et. Sajnos egyáltalán nem értek hozzá, melyik mellett mi szól, és mi ellenük?

Figyelt kérdés

2013. szept. 18. 17:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

A Microsoft videojáték részlege gyakorlatilag lejáratta magát mikor bemutatták az Xbox One-t

Olyan lehetetlen dolgokat találtak ki, hogy 24 óránként kell internet kapcsolat, Kinect nélkül nem megy a konzol, a Kinectnek folyamatosan figyelnie kell a környezetét

Ezeket mára nagyrészt visszavonták, de attól még marad uána egy rossz szájíz és az emberek nem nagyon akarnak bízni az Xbox One-ban

A Sony ilyen marhaságokat nem talált ki a PS4-hez

szóval röviden PS4

2013. szept. 18. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Egyetértek az előzővel, mindenképpen Ps4-et vegyél.
2013. szept. 18. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Egyelőre amúgy is csak PS4-et tudnál venni mivel az Xbox One-t nem fogják forgalmazni Magyarországon.

De ha az is megjelenne itthon, akkor is a PS-t választanám a te helyedbe, sokkal felhasználóbarátabb, jobb exkluzív játékok vannak rá, stb.

2013. szept. 18. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
nem tudom, 576 nál előrendelhető mindkettő... no de felmerült bennem egy fontos kérdés, én is ps felé hajlok, de haverom meg xboxos, játékokkal így online lehet egymás ellen játszani? vagy felejtős?
2013. szept. 18. 21:38
 5/11 anonim ***** válasza:

ha neked PS4 lesz, neki meg Xbox One, akkor nem fogtok tudni játszani egymással/egymás ellen

egyébként elfelejtettem írni, hogy PS4 125ezer lesz, az Xbox One meg 160ezer, mivel ahhoz kell a Kinect is

2013. szept. 18. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
nemrégen 4esem volt a lottón, és a nyereményt felesleges szórakoztatóelektronikára költöm :) most ez a 40.000 különbség egyáltalán nem érdekel :D
2013. szept. 18. 23:05
 7/11 anonim ***** válasza:

Gratulálok :D (amúgy nem gondoltál bele hogy csak 1 szám választott el a milliárdoktól? :D) Amúgy vissza térve a kérdésre:

Írtam hogy nem fogják forgalmazni M.o-n. Attól még megveheted külföldről vagy itthoni webshopoktól (ők is külföldit hoznak be). Ezzel csak az a baj hogy néhány online szolgáltatás nem lesz elérhető.

Míg PS4 tudtommal már idén hivatalosan megjelenik itthon, így használhatod ezeket az online szolgáltatásokat.

3. Válaszoló vagyok*

2013. szept. 19. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

#7

no igen, ha jól emlékszem az Xbox 360-nál is volt valami ilyesmi, hogy csak fél év után lettek elérhetőek bizonyos online szolgáltatások :/

2013. szept. 19. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
de belegondoltam, sőt, még most is ráz a hideg, ha rágondolok, hogy majdnem vehettem egy Bugattit :D
2013. szept. 19. 22:47
 10/11 anonim ***** válasza:

Amúgy bocsi hogy OFF-olok :D de muszáj még ezt megkérdeznem:

A lottószámokat (amivel nyertél) csak úgy találomra tippelted vagy állandó, mindig használt számokkal nyertél?

2013. szept. 20. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!