Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Gta5 xbox? Pls pls

Gta5 xbox? Pls pls

Figyelt kérdés

Ki van flashelve az Xboxom és tegnap kiírattam rába Gta5-öt...csináltam itthon vmi frissítést mert kérte...így meg is nyitja a jàtékot de bejön a hirdetés meg minden és az elejèn kiírja hogy:

"Please Select storage device for install data"


Nyomok egy A-t.... Kiadja hogy Memory Unit 2,8 GB free meg Cloud saved games


Ràmegyek az elsőre..."Select another device" alatta "manage storage"


Utóbbira megyek rá... Utána meg koadja hogy "warning....this will end your sessuon. If you're playing a game, you'll lose any unsaved progress


Are you sure you want to exit?


Yes

No"


Yesre megyek...kiad egy ablakot ahol az Xbox live-ot kell frissíteni vagy azt írja hogy "...Do you want to apply the update now"


Ha a yesre megyek akkor ellezdi tölteni vagy fissíteni az Xbox Live-ot...gyorsan rámentem a B-re mert ha flashelve van akkor nem szabadna a netre menni.


Rámehetek vagy ne???


2013. szept. 18. 14:18
 1/4 anonim ***** válasza:
szerintem itt inkább az a gond hogy a Boxodon 2,8 GB szabad terület van, a GTA 5-höz meg kell olyan 8 GB
2013. szept. 18. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
akkor mivel bővítsem?
2013. szept. 18. 16:51
 3/4 anonim ***** válasza:
törölj le néhány dolgot
2013. szept. 18. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
mindent letöröltem mert egyikkel se jáátszok csak a fifa 13-al és majd megveszem a 14-et
2013. szept. 18. 18:03

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!