Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért recés a GTA 5 grafikája...

Miért recés a GTA 5 grafikája xboxon?

Figyelt kérdés
pld a térképen ha kivan jelölve az utovan az nagyon recés meg a játékba több helyen is. A gta 4nek jobb grafikája volt. ezen javitanak valamit esetleg? vagy már ez a játék nem nagyon valo xbox360ra inkább majd az ONEra?

2013. szept. 17. 20:11
 1/7 A kérdező kommentje:
utvonal bocsi
2013. szept. 17. 20:12
 2/7 anonim ***** válasza:
Gondolom élsimítást már nem nagyon bírja egy 2005-ös gép. Majd PC-n meg nextgen konzolokon szebb lesz. :)
2013. szept. 17. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
de csak a térkép meg egy két helyen a többi nagyon szép. ha egyátalàn kiadják PCre
2013. szept. 17. 20:20
 4/7 anonim ***** válasza:
PC-re biztos kiadják, de next-genre már nem
2013. szept. 17. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem tökéletes, gyönyörű...
2013. szept. 18. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

néztem videot azon is recés a térképen a kijelölt utvonal. De feletelpitettem a hddre és igy már jobb a kép csak a térkép nem de az meg nem baj a játék nagyon király jobb mind a 4.

Télleg nem fogják kiadni xbox one-ra?

2013. szept. 18. 07:21
 7/7 anonim ***** válasza:
nem, a GTA V akárcsak majd a Batman Arkham Origins és a Murdered: Soul Suspect exkluzívan a hetedik konzolgenerációra jelenik meg
2013. szept. 18. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!