Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Playstation 3 fat és superslim...

Playstation 3 fat és superslim között mi a különbség? Az egyik erősebb vagy csak újabb? hardverileg van különbség?

Figyelt kérdés

2013. szept. 16. 22:21
 1/6 anonim ***** válasza:

1-ik sem erősebb minden game fut fat-on és slim-en is...

Fat gépeknek nagy esélyük van arra hogy sárga ledesek lesznek.

Superslim a legújabb és legrondább konzol ps3 közül. Ugye ez "nem eszi meg" a lemezt hanem te teszed be és zárod le.

Míg a fat/slim gépeknek csak a "szájához" teszed és beveszi a lemezt.

Ami előnye hogy kevesebbet fogyaszt.

2013. szept. 16. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
és ez a sárga led konkrétan mit jelent? hogy lehet orvosolni?
2013. szept. 16. 22:46
 3/6 anonim ***** válasza:

szervizzel

de ma már ha vesz az ember PS3 konzolt akkor Slim-et vagy Super Slim-et ajánlott venni, nem Fat-et

egyébként annyi különbség van még hogy a Super Slim közel feleakkora mint a Fat és a 12GB mellett 500GB-os is van

2013. szept. 16. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
igazad van, ha van az embernek persze pénze. én beérném most egy fattal is
2013. szept. 16. 23:36
 5/6 anonim ***** válasza:

Ahogy olvastam a másik kérdésedet gta5 el akarsz rajta játszani... Ha nem tartasz óránként szünetet idk meddig akkor valszeg a gép sárga ledes lesz elviszed szervizbe kifizetsz érte 10ezret és folytatod aztán xnap mulva megint sárga ledes lesz és megint 10e ft.


Fat gépre nagyon kell figyelni...

Most nem éri meg +10ezer ft hogy 40-45ért vegyél 1 slim gépet mint 1 fatot?

2013. szept. 17. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
találtam 31-32ért slimet. majd ha lesz pénzem oylant veszek. jah amúgy igazad van!
2013. szept. 17. 01:49

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!