Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A sims oldalon ( Simpoint...

A sims oldalon ( Simpoint krediteket csak vásárolni lehet vagy ha feltöltök valamit és mások megveszik akkor az árát én kapom meg? Egyedi cuccokat hogy lehet csinálni, amiot feltölthetnék?

Figyelt kérdés
[link]

#Sims #Sims 3 #the sims 3 kredit
2013. szept. 16. 16:20
 1/3 anonim ***** válasza:
csak venni lehet, egyedi cucccokat nem tudom
2013. szept. 17. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
a gépem új, a sims legál mégis lefagy... mi lehet a baj?
2013. szept. 22. 16:20
 3/3 anonim ***** válasza:

A bazárba többnyire házakat, simeket töltenek fel, amit egyszerűen elkészíthetsz a játékban is. Szerintem talán a játékon belül is fel tudod tölteni, de az árát nem kapod meg, mert ezek ingyenes tartalmak.


Ha a Sims 3 lefagy, annak az az oka, hogy Sims 3, és egy elsietett játék, ami Patchek nélkül hibaüzenet nélkül kivág, ha olyan kedve van. Néha azokkal együtt is.

Szóval, ha nem patchelted fel, akkor tedd meg.

De egyébként elég sok oka lehet.

Milyen a géped konfigurációja? Használsz egyedi tartalmakat? (Ha olyat is, ami nem Store-os, akkor szedd ki őket, és nézd meg úgy.)

2013. szept. 23. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!