Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Az SZTE-n milyen gagyi szabado...

Az SZTE-n milyen gagyi szabadon választható tantárgyak vannak, amikkel kipótolhatom a hiányzó krediteket?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Most indult a kurzusfelvétel az egyetemünkön. Most leszek másodéves és már rájöttem, hogy a kötelezőkön kívül csak lehetőleg minél gagyibb (=egyszerűen teljesíthető) tantárgyakat kell választanom, ha már nem sikerült teljesen fontos tantárgyakkal kitölteniük a tanrendet.


Ugye a 30 kredit nekünk nem jön össze a kötelezőkből, tavaly csak kb. 15 félévenként, de idén is 20. A többi kredithelyet szeretném kitölteni lehetőleg minél gagyibb tantárgyakkal, amikre lehetőleg be sem kell járni, tanulni sem kell a vizsgákra, vagy minél egyszerűbben lehet belőlük akár 5-öst is szerezni.


Szóval kérdezném azokat, akik járatosak Szegeden, hogy milyen ilyen tantárgyakat ismernek, amik közismerten minden évben indulnak és nagyon könnyű őket teljesíteni, pláne nem ötöst szerezni belőlük?


Kettő ilyennel találkoztam eddig:

-hallás biofizikája; órákra be sem kell járni, az év végén leadsz egy pároldalas dogát a hallásról és megvan az ötös és 2 kredit

-borkóstolás; önköltséges, félév elején fizetsz 10 000 forintot a későbbi borokért és év közben iszogattok és erről tanultok; garantált ötös, 2 kredit


Tud még valaki ilyeneket?


2013. aug. 21. 11:20
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Bevezetés a mobilkommunikációba, amit a T-mobile tart. Nekem a felsőbb évesek súgtak, hogy potya 2 kredit, fel is vettem a 32 kredit nyelvi okosság mellé, és reménykedek, hogy ez igaz! :)
2013. aug. 22. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%

Mindennapok kémiája (Hernádi)- Netes vizsga, haverod súg, nem nehéz, érdekes


Fantázia és valóság - Valami király kurzus, nem kell bejárni, nem nehéz, érdekes, a tanár is jó arc. Van vizsga, de kb ilyen, hogy mesélj a galaktikus birodalmakról (pl Star Wars)


Mindennapok matematikája - Bejársz 4es, egy feladatot megcsinálsz 5ös


Infótöri - Be sem kell járni


Eddig kb ezeket ismerem. Állítólag a rocktöri és hasonsőrű társai sem valami nagy kaland.

2013. aug. 26. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Kösz a válaszokat!


A rocktöri tényleg gagyi jegyszerzési szempontból. Arra mehet nyugodtan bármelyikőtök. Be sem kell járni és a végén egy 40 kérdésed ABCD karikázgatóst kaptok, nagyon engedékeny ponthatárokkal.

2013. aug. 26. 17:09
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Hello, a mindennapok kemiajara be kell jarni?
2014. aug. 21. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!