Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » SZTE rangsoros kurzusfelvétel....

SZTE rangsoros kurzusfelvétel. Help?

Figyelt kérdés

(Gólya vagyok.)Szóval a mai naptól kezdve van kurzusfelvétel az etr-ben.

Most kell felvennem a kurzusokat, vagy beiratkozáskor ? Mivel a kipostázott levélben azt írták, hogy tájékoztatást kapunk a kurzusokról, és felvehetjük azokat a beiratkozás napján.



2013. aug. 21. 09:50
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Felveheted most is, ha akarod és tudod mit kell felvenni. De ha fingod sincs az egészről, lehet célszerűbb megvárni a tájékoztatót.
2013. aug. 21. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%
Ha nem vagy beiratkozva a suliba, nem tudnád felvenni a tárgyakat, mert még nem vagy az adott felsőoktatási intézmény hallgatója.
2013. aug. 21. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Második: De, fel tudja venni. Mi is fel tudtuk venni anno beiratkozás előtt.
2013. aug. 21. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Értem, ksözönöm.

És még annyi lenne a kérdésem, hogy hátrány lenne ha csak beiratkozáskor venném fel a dolgokat?

2013. aug. 21. 09:59
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát tesire nem biztos, hogy marad majd helyed.
2013. aug. 21. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Igen én is emiatt gondolkozok erősen, hogy előre fel kellene venni dolgokat, de a többi tantárgyról nem tudok semmit (mármint időbeosztásilag).....

És még az idegen nyelvről se, az is betelhet?

2013. aug. 21. 10:12
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Igen, az is:)

Hát nézz szét a karod/szakod honlapján. Azért ha kicsit tájékozódsz, vszílűeg megtalálod, hogy miket kell felvenni, csak bogarászni kell kicsit.

2013. aug. 21. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
ETR-ben megtaláltam az 1. féléves mintatervet. Az alapján érdemes lenne felvenni mindent ami, hát ott van?
2013. aug. 21. 10:22
 9/10 anonim ***** válasza:
Vedd fel az összeset most, én is most vettem fel az összes tárgyam, pedig gólya vagyok szintén. Minden kar honlapján van tanterv és mintaterv is, az alapján dolgozz. Nekem így simán működött. Most felveszed, 28án pedig ellenőrzöd, hogy biztosan bent vagy e az adott kurzuson.
2013. aug. 21. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Vegyél fel mindent, főleg SZV, tesi, nyelv! Nem olyan bonyolult, mint tűnik :)
2013. aug. 26. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!