Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Valaki segítene? (GTA SA)

Valaki segítene? (GTA SA)

Figyelt kérdés
szóval azvan hogy missziókat csináltam, és ugye úgy vannak a missziók kijelölve hogy BS(big smoke) S(sweet) stb.. és úgy kb a 18. missziónál jártam, aztán egyszer csak eltűntek azok a betük és nemtudok missziókat csinálni.. valami megoldás? de nem akarom újrakezdeni mert sokáig tartott idáig is.. köszi a válaszokat 14/L
2013. szept. 13. 14:24
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy azért tűntek el, mert már elfogyott a küldetésük? Nincsenek a minimapon más betűk (más emberek küldetései)? Ha vannak akkor csináld azokat.
2013. szept. 13. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

átmegyek és megnézzük xD

na de most komolyan,nézd meg nem hívnak telefonon?olyankor ugytudom van,h ugycsinál

2013. szept. 13. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
vannak, de úgy emlékszem hogy voltak még ott mert nemrég csináltam párat csak nem mentettem el, és most amikor újra csináltam akkor eltűntek :D de talán csak elfogytak xd
2013. szept. 14. 10:25

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!