Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Csak velem történik ilyen? :D

Csak velem történik ilyen? :D

Figyelt kérdés

A mai napon leültem skyrimezni 15 órakor. Eltelt egy kis idő, gondoltam ránézek az órára. Felnézek, és látom, hogy már 18 óra van :D

Imádom ezt a játékot, elsőre megfogott, annyi lehetőség, annyi választás, olyan hosszú játékidő, és olyan király történet, mint még kijátszott játékaimban soha! :D Ha van Isten, akkor az Todd Howard! :D



2013. szept. 11. 19:08
 1/7 anonim ***** válasza:
Én másodjára fogok neki, most DLC-kel és pont úgy vagyok, mint te. Egész nap ezen játszanék. Amúgy régebb a Fallout 3-val voltam így. A Bethesda egyszerűen elképesztő.
2013. szept. 11. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Én az alapjátékot tolom jelenleg, ami szinte minden szempontból kielégítő számomra, a Legendary Edition-t kérném karácsonyra.

Nem tudod, megmaradnak-e olyankor az elmentéseim, ha megveszem a Legendary Edition-t, és eddig az alapjátékkal játszottam CD-n? Xboxos vagyok

2013. szept. 11. 19:54
 3/7 anonim ***** válasza:
Igazából 3 óra az semmi, majd mikor leülsz este, és mikor felnézel hallod a madarakat :)
2013. szept. 11. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

1. vagyok

Pc-s vagyok, nem tudom hogy megy az xboxnál a mentés.

2013. szept. 11. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Van egy 250 GB-s adattároló, olyasmi, mint PCn és oda ment mindent, csak nem tudom, hogy új CD-vel is menne-e
2013. szept. 11. 21:05
 6/7 anonim ***** válasza:

Engem az elején nem fogott meg. Játszottam vele 5 órát 1 hét alatt, utána meg nem volt kedvem játszani.

Aztán egyik reggel (olyan 7 óra körül) készítettem egy új karaktert, aztán egyszer arra figyeltem fel hogy éhes vagyok. Gondoltam jó lenne reggelizni, kiszállok a gép elôl, ránézek az órára él látom hogy már elmúlt dél. Azóta játszottam vele 80 órát.

2013. szept. 11. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Xboxon megmarad a mentésed:)
2013. szept. 12. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!