Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Tudnátok esetleg ajánlani...

Tudnátok esetleg ajánlani mmorpg-t, vagy egyéb játékot ami szintekre alapul, és többjátékos móddal rendelkezik? Az se baj ha magyar. Wow, Dota, Metin2, Lol már kipróbálva.

Figyelt kérdés

2013. szept. 4. 18:27
 1/4 anonim ***** válasza:
Előbb magyarázd el kérlek, milyen az az mmorpg, ami nem rendelkezik többjátékos móddal.
2013. szept. 4. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Meséld már el,mit nem látsz azon hogy mmorpg-t vagy EGYÉB játékot ami szintekre alapul,és többjátékos móddal rendelkezik. :) Szerintem kiveri a szemedet.
2013. szept. 4. 18:43
 3/4 anonim ***** válasza:

Igaza van a kérdezőnek, bár először én is félreolvastam, de csak felfogás kérdése. :D



Egyébként ilyeneket próbáltál már, hogy:


AION - Ez az új 4.0-ás patch egészen feldobta, és még egy kasztot ki fognak dobni hozzá hamarosan elvileg. Azt szeretem benne, hogy kaszton belül is választhatsz al-kasztot későbbiekben.


Tera - Ez nekem annyira nem adta későbbi szinteken, inkább csak hentelés össze-vissza, nincs talent rendszer sem.


Rift - Ez az ellenkezője, nagyon sok skill van, nem túl bonyolult de nem is gagyi talent rendszer, ezek közül még ez tetszett nekem legjobban.


Mindegyik ingyenes, bár van bennük mikro tranzakciós rendszer. Ha pedig nagyon türelmes vagy várd ki a DA Inquisitiont, bár addig még aludni kell párat. :D

2013. szept. 4. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Riftet kipróbálnám,gameplay alapján jónak tűnik. :) Köszönöm a segítséget!


UI: Ugye hogy nem nehéz átolvasni a kérdésemet,esetleg többször,és értelmezni?!:):D (Ment a zöld mancs.)

2013. szept. 9. 21:44

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!