Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Csábításból jeles 3. rész?

Csábításból jeles 3. rész?

Figyelt kérdés
Már felszedtem a pórázt, a nyakörvet. Beszéltem Nataniel-lel és Castiel-lel is. Tudom hogy hol kéne lennie Totó játékának, de nincs ott. Hiába járom át a sulit, sehol Totó, sehol a játéka! Valaki segítene?

2013. szept. 4. 16:38
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Ajj, de utáltam ezt az epit. Hosszú, és én tökre felbasztam magam rajta xD


Amúgy nem tom miért nincs ott a játéka. Bizti hogy ott van, ahol te gondolod? Amúgy közben kérned kell Castieltől valami kaját, és az osztályteremben meglesz a kutya.

2013. szept. 5. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Betty-Detty ***** válasza:
A játéka az udvaron a fűben volt, ha jól emlékszem...ez az epizód engem is felhúzodt, mert össze vissza járkáltam egy darabig, a kutya meg sehol nem volt :)
2013. szept. 6. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Már megvan, bocsi. Kaptam Castieltől kutyakaját.


Ja, én is vagy 200 akciópontot vesztettem!


Már csak meg kell találni.

2013. szept. 6. 14:33
 4/7 anonim ***** válasza:
Én a 7. epibe tartok, a végén :D de ahhoz is kell egy csomó :/ igazából mindegyikhez xD
2013. szept. 6. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Betty-Detty ***** válasza:
Jah, a 6. epizódban meg sok pénz kell, nekem meg alig van pár dollárom :D
2013. szept. 6. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Hammer Anita Aranka válasza:
Harmadik epizód? Semmiség a 11.- edikhez! Oda kb.. 600 vagy több akciópont kell. Nem akarlak megsérteni, ne vedd sértésnek.
2014. júl. 10. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Utolsó: Nem veszem sértésnek. Már a 17. epizódot is befejeztem azóta, így tudom, hogy mindegyik epihez sok ap kell.
2014. júl. 14. 09:35

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!