Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Nektek melyik a kedvenc GTA...

Nektek melyik a kedvenc GTA részetek és miért?

Figyelt kérdés

2013. aug. 31. 23:32
 1/9 anonim ***** válasza:
90%

GTA 3 és GTA Vice City

Látványos, eseménydús, nagyon szép, és nincs agyonbonyolítva se, mint a későbbi GTA-k.

2013. aug. 31. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
:) Nekem nagyon tetszik a GTA 4, mert szép a grafikája, jól meg van írva a történet és külön tetszik, hogy Niko nem amerikai. :D
2013. aug. 31. 23:38
 3/9 anonim ***** válasza:
93%
Vice City :D Hangulat abban ütött a legjobban, bár lehet erre az is rátett egy apáttal, hogy a Sebhelyesarcú az egyik kedvenc filmem :D
2013. aug. 31. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 aspikami ***** válasza:
100%
Engem a 4 fogott meg a legjobban. Az tetszik benne, hogy egyre próbál valósághűbb lenni, már amennyire a GTA feeling engedi.
2013. szept. 1. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
93%

Még PS1-en játszottam valamelyik felülnézetes GTA-val (kicsi voltam, így nem tudom, hogy pontosan melyik rész lehetett, nem maradt meg), az a legnagyobb kedvencem. Gondolom mivel az volt az első GTA amivel játszottam, ezért a felülnézetes GTA-k jönnek be jobban, így a második kedvencem a PSP-s Chinatown Wars vagy mi volt a neve.

GTA IV hihetetlen módon nem tetszett, San Andreas meg Vice City jó volt, de azok kimaradtak amikor újak voltak, csak később pótoltam be őket, amikor már elég régiek voltak, akkor azért nem ugyanaz az élmény volt, így hiába tetszett, mégsem annyira, hogy istenítsem.

2013. szept. 1. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
96%
Nekem a san andreas tetszett , annyira meg akarja ismertetni velunk a. san andreasi eletet , tetszik a stilusa , olyan igazi rappas , gengszteres , (bocsi a szoert de feketes , nincs meg egy olyan jatek ami olyan mint a sanandreas , plane az iranyitasa , bar csinalnanak megegy ahoz hasonlot csucs grafikaval.
2013. szept. 1. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
71%
nekem mind ami annyira nem tetszik az a vice city stories hogy miért? azt nem tudom
2013. szept. 2. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Vice City és San Andreas

Vice City: Jó hangulat,jó zene,élénk színek,tetszenek a karakterek,a kedvenc főszereplőm Tommy Vercetti. A történet is király lett. + ez volt az 1. GTA amit játszottam(2003-ban)

San Andreas: Ezzel kb. 9 éves koromtól 13 éves koromig játszottam :D Ebben is tetszenek a niggás zenék,karakterek. Sokkal több jármű van benne,jobb a grafika,hatalmas bejárható terület. Ennek a legjobb a multija(SAMP,MTA). Meg ott van még a rengeteg lehetőség benne(tuning,tetkó,hajnyírás,ejtőernyő,úszás)

2013. szept. 3. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
52%
jah meg az hogy a gta IV - ben nem is lehet oltozkodni , de ha megjelenik holnaptol a gta V az lessz az eljo kedvenc game - em , jah es ugyanott jatszodik a tortenet , mint san andreas-ban , remelem megkaphato majd a Grove Street :)
2013. szept. 12. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!