Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Valaki adna nekem tanácsot...

Valaki adna nekem tanácsot LoL-hoz?

Figyelt kérdés
Szóval vennék egy karaktert hármat néztem ki Zac,Vi és Shyvanna csak nem tudok dönteni nem nagyon játszottam még velük de ezek tetszenek ha valakinek van valami jó tanácsa előre is köszönöm.
2013. szept. 1. 16:23
 1/6 Beniy ***** válasza:
Na most felsoroltál 3 tök különböző karaktert. Esetleg ha kapnánk infót, hogy mire/hova szeretnéd őket vinni/használni, akkor eredményesebben tudnánk tanácsokat adni. :)
2013. szept. 1. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem jungelbe, mind a 3 oda való, ritkán topra. Szerintem Zac nagyon pöpec karakter, ha ügyesen használod :)
2013. szept. 1. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Hát tök mind1 hogy topra botra midre vagy jungle el játszok akár hol meg hogy tank vagy support vagy adc inkább az érdekel hogy melyket használják jobban rankeden melyket ajánlanátok a 3 közül mert nem igazán tudok választani közülük.
2013. szept. 1. 17:28
 4/6 Beniy ***** válasza:
Jungle-be szerintem Zac, vagy Shyvana. Vi-vel elég érdekes lenne jungle-ezni (szerintem. :D Vi-t én inkább szimplán topra vinném. De egyébként ezzel a minden mindegy, csak játsszuk azt, amire azt mondják, hogy ,,OMG, DE MENNYIRE OP!" mentalitással ne nagyon kezdj el rankedezni szerintem, mert bent fogsz ragadni bronzban. :) Úgy érdemes csinálni, hogy kipróbálod az 5 szerep közül mindegyiket (igen, free karik erre tökéletesek), kiválasztasz közölük mondjuk kettőt ami nagyon tetszik és egyet vagy kettőt ami a "ha muszály..." kategóriába tartozik és tulajdonképpen marad egy, ami a "semmiféleképpen sem" kategóriát jelenti neked. Ha ezeket kitapasztaltad, akkor lehet kísérletezni, hogy ezekre a pozíciókra milyen karikat szeretsz használni és ha ez is megvan és már egész jól sikerül játszogatni velük, na akkor kell elkezdeni rankedezni. :)
2013. szept. 1. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Beniy ***** válasza:
Bocs, hogy ilyen regényt írtam. :D Remélem érthető. :)
2013. szept. 1. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szerintem ha rankedezni akarsz először játssz jó pár normál meccset (főleg, hogy 16 karakter nélkül nem tudsz elindítani rankedet).


Amiket felsoroltál karakterek nem jók minden szerepre, nem véletlen írtam, hogy szerintem jungelben vagy topban gondolkodsz. Ha mondjuk Shyvannát elviszed midre, vagy botra, a valószínűleg META szerint játszó ellenfél, a te közelharcidat szétszedi earlyben, kizár a lasthitből, stb.


A másik, hogy az összes pozícióra válassz ki egy main karaktert (mind az 5-re!!! Igen supportot is válassz, mert lehet neked jut! Ezt csak azért mondom, mert soha senki nem akar support lenni)


Szerintem az a jó csapatfelállás, ahogy van egy tank (pl. top, vagy jungler, vagy support) és egy offtank is (szintén top/jungler/support) egy távolsági adc, és egy ap mides.


Main pl:

Top: Gangplank (ad + sok crit)

Mid: Cassiopeia (sok ap + mágikus ellenállás + átütése)

Marksman (adc): Vayne (ad + as + crit)

Support: Leona (offtank + aurák)

Jungler: Zac (tank)


Másodlagos karakterek, karakterbann esetére:

Top: Jarvan IV. (offtank, kis ad)

Mid: Brand (ap + mágikus ellenállás + átütése)

Marksman (adc): (Draven (ad + as + crit)

Support: Lulu (aurák, kis ap, kis védelem)

Jungler: Maokai (tank)


Szerintem ez egy ideális csapat összeállítás.


Természetesen van olyan, hogy a metától való eltérés eredményes, pl. Blitz + Shaco boton aratott egyik meccsen, vagy Shaco + Heimerdinger pároshoz is volt szerencsém. Érdekesek, és működtek is. Ennek ellenére, jó tisztában lenni az alapvető felállásokkal :)


Jó játékot :)

2013. szept. 1. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!