Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Aki játszik Shakes & Fidget...

Aki játszik Shakes & Fidget játékot adna nekem tanácsot?

Figyelt kérdés

Most kezdtem a játékot és nem igazán tudom hogy mi a jó egy mágusnak.Leírnátok nekem hogy a mágusnak milyen cuccok jók?

Előre is köszi :)



2013. júl. 5. 07:10
 1/7 anonim válasza:
ilyen a fontossági sorrend(ezeket fejleszd):értelem/kitartás->szerencse->erő->ügyesség. nagyjából ennyi fejlődj lépj be céhbe mert azok adnak szorzót,amint tudod vedd meg a pedánsok gyűjtő albumát.
2013. júl. 5. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
köszi :)
2013. júl. 5. 13:12
 3/7 anonim válasza:
Szerintem sok olyan cuccot vegyél, ami fejleszti az értelmedet (mágus legfontosabb tulajdonsága). Kitartásodat is mindig kell növelned! :)
2013. júl. 17. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
köszönöm
2013. júl. 18. 11:22
 5/7 anonim ***** válasza:
ehhez a játékhoz azért nem sok ész kell. csak elolvasod szépen melyik státusz mit ad, ráviszed az egered szépen és eldöntöd hogy ha a mágusnak az értelem adja a sebzést, akkor mágusnak talán értelem kell nem? :DD aztán egy kis élet hogy ne halj meg 2 ütéstől.. hopp kitartás. és végül egy kis szerencse hogy krittelj is.. voálá :) aztán érdemes erőre rakni, a mágus ellen wari erős,. ezért ha raksz erőre, kevesebet fognak sebezni a warik. és legvégül ügyességre. de az igazából elhanyagolható.
2013. júl. 29. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 mfk válasza:
A mágusnál mindig az értelmet a szerencsét és a kitartás jó növelni!
2013. aug. 6. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Nazgu Lord válasza:

Az elottem levok hasznos dolgot irtak...

Meg egy magus ALTALABAN harcos ellen jo!

2014. nov. 8. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!