Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért nem tudok multizni a...

Dolfi88 kérdése:

Miért nem tudok multizni a Payday 2-ben?

Figyelt kérdés
Amikor a főmenüben vagyok és rámegyek a crime.net-re azt írja ki h You must be online... (letöltött FLT)
2013. szept. 1. 11:25
 1/3 anonim ***** válasza:
Vedd meg.
2013. szept. 1. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
A steamnek bejelentkezve kell lennie és akkor tudsz multizni, de én a helyedben nem sajnálnám rá azt a 30 eurót. Én is inkább megveszem minthogy letöltsek 11gigát és még hozzá 20 update-ot.
2013. szept. 4. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nos, mivel itt mindenki szentfazék hogy ne tölts le semmit, vedd meg, pazarold a pénzt... Ezért Én, mint rendes ember aki nem buzdít hogy havonta kiadja 1000ezret PC játékokra, leírom neked hogy tudsz multizni...


http://www.youtube.com/watch?v=JZYC1XpCadg


Ebben a videóban minden benne van...

Az Update-kat is fel kell tenni ami olyan 15-20perc...

Bár mikor én feltettem az Update-kat nehezen találtam hostot, mikor meg nem volt fent sok volt nagyon...

(És amugy aki irta hogy 20update van hozzá, annak mondom: nem mert csak 4 :P)

2013. szept. 5. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!