Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Payday 2? Segítség?

Krissz30 kérdése:

Payday 2? Segítség?

Figyelt kérdés
Én és néhány haverom letöltöttük a payday 2-t, s sehogyse akar elindulni?...az egyiknek elindult, de a másik haveromnak úgy, mint nekem, nem indul? Az exével indítanánk el de semmi se történik, semmitse dob ki, pedig steam meg minden fájl meg van?(a kérdőjelek nemide)?

2013. aug. 28. 20:39
 1/6 anonim ***** válasza:

Akkor nem eredeti, ugye?

Meg crack-eltétek?

2013. aug. 28. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
hát olyan crack volt vele, hogy volt néhány fálj, pontosan 3, 2 drb. dll. és egy jegyzet vagy milyen...egyszer felraktam és azt írta ki hogy appID is not configured, s miután átraktam azt a jegyzetfájlt mér ugyanúgy nemcsinált semmit..
2013. aug. 29. 08:14
 3/6 A kérdező kommentje:
már megoldottam :DD
2013. aug. 29. 19:41
 4/6 anonim ***** válasza:

OFF: (Kérdés a kérdésben)


Tudtok vele multizni?

2013. aug. 30. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
krissz30 tudnál segíteni nekem is ez a bajom és nem tudom megoldani.. :/
2013. szept. 9. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
az volt a baj, hogy laptoppról voltam és aki laptoppal nyomja a játékot annak kell egy külön dll fájl.asszem az a neve hogy d3d9 mert én már leszedtem.
2013. szept. 11. 16:20

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!