Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Amumu vs Malphite? Melyiket...

Amumu vs Malphite? Melyiket érdemesebb megvenni LoL-ban?

Figyelt kérdés
sziasztok sokat gondolkodtam ezen de nem tudtam dönteni. Mind a 2 nagyon tetszik. Szóval melyikkel élvezetesebb a játék , melyikkel lehet többet ölni ? a válaszokat köszönöm

2013. aug. 28. 19:35
 1/8 -Igazmondó- ***** válasza:
Személy szerint nem vagyok oda értük, de Amumu-t jobban szeretem. Lehet vele aratni, ha ügyes vagy.
2013. aug. 28. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
és amumuval is armorra meg resistre vegyek cuccokat ?
2013. aug. 29. 07:33
 3/8 -Igazmondó- ***** válasza:
Igen, elvégre tank.
2013. aug. 29. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
mind2-t bannolják draft-ba vagy rankedon, am én jobben szeretem malphite-ot
2013. aug. 30. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én azt vettem észre, hogy a shen/amumu/malphite szentháromság megszűnt. Érdemes megvenni őket, de azért nem mainelni őket rankedra.
2013. szept. 1. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
ha amumu/malphite junglet (inkább amumut) elsajátítod és "profi" vagy velük akkor a csapatod örülni fog, és mivel például már goldba se bannolják elég jó választás. Hátránya hogy egy counterjungle elbaszhatja a gamed, de ha sokat játszol vele kitapasztalod hogy hogyan tudod magad visszahozni a játékba.
2013. szept. 1. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
always bann mindkettő 3 legnagyonn "csaló" tank közé tartoznak szerintem vedd meg mindkettőt itt van egy hack is hozzá amit egy barátom ajánlott :D
2013. szept. 22. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
/watch?v=muBkuWXwee8
2013. szept. 22. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!