Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Saints Row: The Third Vagy...

Saints Row: The Third Vagy Hitman: Absolution érdemesebb megvenni?

Figyelt kérdés

Hitman: Absolution-t napok óta készülök megvenni csak várok vele hátha akciós lesz, viszont most lett leárazva a Saints Row-is és kicsit meginogtam, hogy melyiket vegyem meg ?

a Hitmant nagyon szeretem mert az én világom ez az észrevétlen gyilkosság és elvegyülés, saints row ról viszont semmit se tudok, aki mind kettőt ismeri kérem írjon véleményt, és hogy melyiket vennétek meg ?



2013. márc. 20. 11:33
 1/6 anonim ***** válasza:
50%

Ízlés kérdése, én a Himan-re szavazok.

A Saint's Row sem rossz, de néha iq bántóan nagy ökörködésbe fullad az egész.

2013. márc. 20. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

"a Hitmant nagyon szeretem mert az én világom ez az észrevétlen gyilkosság és elvegyülés"

szerintem akkor a Hitman-t vedd meg, a Saints Row-ról nekem eléggé a GTA jut eszembe

2013. márc. 20. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Hát, a Saints Row egy polgárpukkasztó IQ betyár GTA (Képzelj el egy pink hajú punk csávót egy 2 méteres műbrokival ver egy tankot), de rohadt nagy poénok vannak benne. Nekem mindkettő nagyon tetszik, tehát a döntés rajtad áll. Bár a kettővel egyszerre ne, mert összekevered a kettőt és Hitmanban mindenkit szitává akarsz majd lőni. Na sok szerencsét !
2013. márc. 20. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat :) mindenkinek ment a zöld, hitman lesz az igazi :)
2013. márc. 20. 18:01
 5/6 anonim ***** válasza:
Saints Row!
2013. jún. 19. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Saints Row -ot nem ismerem annyira. Eddig nagyon nagy Hitman fan voltam viszont be kell valljam hogy nem sikeredett annyira jóra az Absolution. Én személy szerint 3-4 nap alatt végigtoltam.( nem járszottam napi 4-5 órát) A grafika meg a hangok úgy rendben vannak de szerintem a történet kicsit gyengére sikeredett, nem akarok spoilerezni úgy-hogy nem mondom el hogy mi nem tetszett benne.
2013. jún. 22. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!