Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Sokak szerint mitől jobb a...

Sokak szerint mitől jobb a saints row 3 a gta 4-nél?

Figyelt kérdés
Nem rég próbáltam ki, de nem értem miért vannak az emberek ennyire oda érte, a grafika, a lövöldözés élmény, a vezetési élmény, a fizika, a város alulmarad a gta 4-el szemben. Annyival jobb a sr 3, hogy változatosabbak a küldetések, de mellé sokkal idegesítőbbek és bugosabbak is. És a két játék között van 3 év.
2013. aug. 24. 00:10
 1/5 anonim ***** válasza:

A Saints Row-ban jóval több a humor. A gta humora az esetek 90%-ában abból áll hogy Nico leb*ziz mindenkit. És annak ellenére hogy a Saints Row-nak elég gagyi története van, a Gta történeténél még mindig jobb. Nico egy akkora manipulálható idióta hogy már-már én éreztem magamat hülyének. *SPOILER* Ráadásul amikor 10 óra után az a legnagyobb fordulat a játékban hogy Nico is tartozik valakinek aki Liberty City-ben van, na én ott nyomtam egy Alt+F4-et, mert nem hittem el hogy az egész játék arról szól, hogy mindenki tartozik mindenkinek. *SPOILER Vége*

A grafikáról meg csak annyit hogy a gta elôl óránként fel kellett állnom mert azt hittem hogy színvak lettem.

Játékmechanikailag semmi bajom nincs a GTA-val (közelharcot kivéve) csak az elôbb leírt hülyeségek miatt kb. játszhatatlanná vált a játék.

Kövezz meg de szerintem a lövöldözésen és a fizikán kívül mindenbe jobb a SR (bár az is egy erôs közepes amit néha megmentenek a poénok).

Nekem eddig az ilyen open-world játékok közül a Sleeping Dogs tetszett a legjobban.

2013. aug. 24. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Néhány dolgot amibe az emberek csalódtak/nem olyan lett mint amit vártak UTÁLNI KELL. Eleve olyan sok dolog van amit divat utálni. Pluszba még azt is hiszik hogy ők különlegesebbek hogyha a népszerűt utálják és a kevésbé népszerűt szeretik.
2013. aug. 24. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nem is igazán lehet a 2 játékot 1 kalap alá venni, mert gyakorlatilag a Saints Row pont az olyan játékokat parodizálja ki, mint a GTA 4. Szerintem mind2 jó amúgy, bár nekem a Saints jobban tetszett.
2013. aug. 24. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Saints Row az egy GTA paródia, nem veszik komolyan a játékot, agybeteg dolgok vannak benne, humoros, ez nagyon sokaknak bejön.


GTA IV nagyon nem tetszett, unalmas, hihetetlen ronda (konzolon), szimplán nem jött be, de egy Saints Row-val, még a 2-vel is (aminek kb PS2 kinézete van) sokkal jobban elvagyok. Szimplán ízlések és pofonok. Én sem szarozom a GTA IV-et, csak nekem nem jött be.

2013. aug. 24. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
42%
Nekem azért jön be jobban a saints row mert az elindul. xD
2014. jún. 7. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!