Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » |World Of Tanks| Tier 4-5-6?

VZoly kérdése:

|World Of Tanks| Tier 4-5-6?

Figyelt kérdés
Melyik tankot ajánljátok Tier 4-5-6?
2013. aug. 22. 16:34
 1/6 anonim ***** válasza:

Heló!


Orosznál a KV1 vonalat, de a T28 (szerintem) elég gyenge tank, azzal valószínáleg szívni fogsz, míg meglesz a KV1 - aztán onnan hova fejleszted, csak rajtad áll.


Németben én a Tiger vonalat húztma, én nagyon szerttema pzIV-et, meg a VK-t -sokan viosznt rühellik. Tény, hogy ez az ág nehezebben játszható, mint az orosz.


De igazából meg kellene mondanod, hogy milyen játékmód fekszik neked, sunnyogni szeretzs, felderíteni, hátulról lőni, mert úgy konkrétabban lehetne ajánlani 1-2 ágat.

2013. aug. 22. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hát én olyasmire gondoltam mint a T1 Heavy mert most arra gyűjtök! Köszi válaszodat! ;)
2013. aug. 22. 16:45
 3/6 anonim ***** válasza:
Akkor KV1, vagy Churchill vonal.
2013. aug. 22. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
T1 Heavy szerinted jó vagy rossz? Mármint jobb a Churchill-nél? Válaszodat nagyon köszönöm!
2013. aug. 22. 16:53
 5/6 A kérdező kommentje:
M4 Sherman vs T1 Heavy melyik jobb? Köszönöm!
2013. aug. 22. 16:59
 6/6 anonim ***** válasza:
83%

Szeirntem enné latiernél - az általad említett tankok közül - mindegy melyiekt váalsztod, ha már megflelően tudsz játszani. Inkább az a lényeg, hogy 7-8-as szinten mivel játszaná. Elvégre a játék voltaképp tier 5 fölött kezdődik igazán - szeirntem.


SZóval az alapján dönts, hogy a flejebb lévő tnakok közül melyik tetszik.

2013. aug. 22. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!