Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért nem látjuk egymást?...

Miért nem látjuk egymást? Saint's row 2-ben a haveromra ráakarok csatlakozni coop-on de nem lát engem. Viszont ha ő hostol akkor énse látom. Tehát semmiféle képpen nem látjuk egymást.

Figyelt kérdés
Mi a baja? Hamachin próbáltuk már.. nem jó,,, tunglén.. ott se.. ésha a tűzfalat kikapcsolom akkor se jó.
2013. aug. 21. 21:19
 1/5 anonim ***** válasza:
Egyrészt nemkell ugyanazt a kérdést feltenni többször pár percen belül, másrészt teljesen értelmetlenül fogalmaztál. Nem látjátok egymást? Tehát ha a haverod elkezd ott egy kocsit vezetni, a mozgó autót látod, de benne a haverod nem? Vagy szimplán rossz az egész, és nem működik a szerver? Vagy micsoda?
2013. aug. 21. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Amikor a haverom csinál egy hostot.. Akkor ugye előjön az a lista cucc ahol azt mutatja hogy ki van fent lanon.. ÉS nem látom a haverom..Amugy én jól fogalmaztam csak te nem tudod értelmezni
2013. aug. 21. 21:34
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem birok rácsatlakozni mivel nem látom.
2013. aug. 21. 21:35
 4/5 anonim ***** válasza:
Hát akkor azt írd hogy a haverom nem lát hamachin, és nem tud rámcsatlakozni, nem azt 3-szor, hogy nem látjuk egymást coopon.
2013. aug. 21. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
akkor most tudod vagy nem?
2013. aug. 21. 21:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!