Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért nem tudok csatlakozni a...

Miért nem tudok csatlakozni a League Of Legends szerverhez?

Figyelt kérdés

EU Nordick & East szerveren vagyok és miután beírtam a jelszót és a felhasználó nevemet ezt írja ki:Did not receive a response for the server;retryng.

ezt le lehet 'ok'-olni és utánna kiirja hogy nem tudok csatlakozni és kiad 3 linket.Mindegyik link a lol oldalára visz de egyik sem hasznos.Akármit írok a felhasználó névhez és a jelszóhoz ugyan ezeket dobja ki.Egy hónapig nem játszottam a League Of Legends-el.Szerintetek ez lehet a baj?(Az autó updatet végigcsináltam)Ha újra indítom a gépet az se segít



2013. aug. 20. 16:12
 1/2 A kérdező kommentje:
azt nem írtam,hogy kikapcsoltam a tűzfalat is de az sem segített és mg a játékot is újra raktam,de az sem segített
2013. aug. 21. 01:37
 2/2 anonim ***** válasza:
Ugyan ez a bajom nekem is... Játszottam , tökéletesen ment... amióta elköltöztem, és más internet kábel van, azóta csinálja nekem is... de nem tudom miért...
2014. szept. 24. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!