Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért nincs ilyen számítógépes...

Danielphoenix kérdése:

Miért nincs ilyen számítógépes játék?

Figyelt kérdés

Teljesen nyílt világ, szinte az egész földet bejárhatjuk. (később updatekkel akár a világűrbe is mehetünk, más bolygókra stb


Aztán. A játék úgy kezdődik, hogy egy szatyorral állsz pölö New York utcáján. Neked kell melót találni, házat v. lakást, később autót venni. A lakásba bútorokat, szóval az életedet rendbehozni, élni. Mehetsz horgászni is vidékre gyönyörű tóhoz ahol (bárhol amúgy) vehetsz még házat ha elég pénzed van. Iszonyat részletesen lehet benne szinte mindent csinálni. Kb mint a GTA 4 de abból hiányolom a teljes szabadságot. Például én vidéken akarnék venni házat és átépíteni ha nem tetszik (mint a minecraftban.) Ötvözni kéne szerintem a két játékot... :) Ha van ilyen (kétlem) írjátok már le légyszi... Köszi



2013. aug. 20. 23:45
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Second Life
2013. aug. 20. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Köszi a választ, lecsekkoltam, egy a bajom vele. Nem szép :D

Valamint gagyi. Legalább gta 4 színvonalra gondoltam volna... Amúgy gondolkodtatok már azon, hogy a 40 gigás GTA 5 min fog kijönni? 40.GB :S

2013. aug. 20. 23:56
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Van ilyen játék, a neve: élet.
2013. aug. 21. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Elmondom én miért nincs ilyen játék mééég...

Mert a nagy játékfejlesztő cégek emberei igazából csak programozni tudnak, fantázia egy csepp sem. Mindig a már meglévőből írnak... Ha lenne olyan játék, amely fps open world és tényleg mindent lehet csinálni, jó lehet 2 terra lenne a mérete és ma még nemlétező technológiájú gép kéne hozzá, de tuti hogy az lenne a JÁTÉK. A sims meg a többi (second life, sims, minecraft) jó úgy 12 éves korig de igazából egy kalap szar.

2013. aug. 21. 00:26
 5/14 anonim ***** válasza:
igazabol a Second Life a felnott kozosseget celozza meg, sokkal tobben jatszak mind gondolnad, mivel a felnottek kozt nagyon ritka a grafikapistike, komoly penzek forognak a jatek korul
2013. aug. 21. 04:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Ilyen játék azért nincs, mert túlságosan hasonlít az élethez, nem azért, mert nincs fantáziája a készítőknek (ami ebben az esetben nem is nagyon kéne...) :D

Másrészt egy olyan játékot, amit leírtál, csak a NASA gépei tudnának futtatni, mert mindent a Földön(!) és a világűrben(!!) lemodellezni nem csak évtizedekig tartana, de nagy részletességgel és jó grafikával mindezt megteremteni szinte lehetetlen a mai technológiával.

Azt javaslom, vagy kevesebbet várj egy játéktól, vagy amit az általad elképzelt játékban csinálnál, azt csináld meg a való életben. A játékok többé-kevésbé amúgy is arról szólnak, hogy olyat csinálj, amit való életben nem nagyon lenne lehetőséget :D

2013. aug. 21. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Az előző első mondatát akartam leírni én is.


A játékot amit keresel, lehet, hogy nehéz lesz elhinni, most kapaszkodj, életnek hívják! Istenem, mozduljál ki a sötét kis zugodból, szokj hozzá egy kicsit a rég nem látott napfénynek, és kezdj el élni! Keress munkát, vegyél kocsit, meg amit leírtál.

De vigyázz, mert senki nem tud respawnolni, neked is csak 1 életed van, úgyhogy ne nagyon öldökölj.


Ja igen, és nincsenek powerupok meg titkos helyek elrejtve a pályán, úgyhogy javaslom, hogy ne törj szét semmit/ne menj be olyan helyekre, ahová ki van írva hogy "Belépni tilos".


Nagyjából ezek a szabályok, jó szórakozást!

2013. aug. 21. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

F#szságokat beszélsz.

Ehhez pont, hogy nagyon sok minden kell csak fantázia nem, mármint játékfejlesztői oldalról.

Egyébként több ilyen játék is van, ahogy te is hoztál példákat.

2013. aug. 21. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Menjél SeeRPGzni...
2013. aug. 21. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Ja amúgy igen, a GTA San Andreashoz tényleg vannak ilyen RPG szerverek, ahol gyakorlatilag élni kell... boltba menni, dolgozni, házat meg autót venni stb.
2013. aug. 21. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!