Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A South Park-Tenorman's...

Nokedli007 kérdése:

A South Park-Tenorman's Revenge-t lemezen lehet kapni xboxra? Ha nem akkor hogyan tudok rendelni Microsoft pontot hozzá?

Figyelt kérdés

Letöltöttem xboxon a South Park-Tenorman's Revenge demoját é le szeretném szedni a full játékot.Nem lehet megkapni lemezen?

Ha nem akkor viszont le kell töltenem microsoft pontokért.800 pont kell de nem tudom, hogy szerezzek.Tudom, hogy venni kell vagy mi de valaki aki már rendelt az le tudná írni részletesen, hogyan megy ez?



#Xbox #South Park #Microsoft pont #Tenorman's Revenge
2013. aug. 20. 16:25
 1/3 anonim ***** válasza:
Microsoft pontokat személyesen is lehet venni boltban, például konzolvilágban vagy 576-ban
2013. aug. 20. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszi :) de ezt pontosan hogyan?oda megyek és ˝szeretnék kérni 1000 microsoft pontot xy emailcímre˝? és akkor ott fizetek vagy hogy? :$
2013. aug. 20. 18:29
 3/3 anonim válasza:
nem bemész vannak kártyák mondjuk 1000 pontos kártya kifizeted van egy lekaparható rész lekaparod és ott a kod ha jól tudom :D
2013. aug. 23. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!