Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A counter strike 1.6 mikor...

A counter strike 1.6 mikor elindítanám egy olyan üzenete dob be hogy Microsoft visual C++ runtime libary Runtime error Program: C\Programfile\Counter-strike1.6\hl. Exe Abnormal program termination Hogyan lehetne orvosolni?

Figyelt kérdés

2013. aug. 14. 13:18
 1/4 anonim válasza:
Ezt nem tudom neked meg mondani hogy evel mi a baj de ajalani tudom neked hogy tolds le a counter strike 1.6 non steam v23-as verziójat és ez siman mukodik
2013. aug. 14. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Ezzel se jó it meg azt írja A 0x5f1baed8 címen található

utasítás 0x00000564 memória címre hivatkozott. A memóriaterületen nem végezhető el a következő művelet: read". A program befejezéséhez kattintson az OK gombra.

Nem tom mi a baja pedig apám gépén lazán megy pedig az se más csak annyi hogy win 7 es.

2013. aug. 14. 16:09
 3/4 anonim válasza:
ha téleg nem mukodik akor esetleg a én counter strikemet átt kuldenem a setupjat no es ha rosat huzta vagy valami ha gondolod akor áttkuldok és ugy kuldom átt ahogy neked jó.ené tobet nem tudok segiteni
2013. aug. 29. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
meg oldottam csak a virtuális memoriát kellet fenteb rakni
2014. jan. 2. 10:12

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!