Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért vagyok ennyire béna a...

Miért vagyok ennyire béna a PvP játékokban?

Figyelt kérdés

Ha pl fellépek egy Css Akkor az első 10 percben kapok, 10 head shoottot.A CoDban, ugyan ez.LoLban általában, minden skill lövésbe belemegyek.A Dotáról nem is beszélve...

Miért nem tudok a PvP játékokkal játszani?


2013. aug. 18. 14:39
 1/6 anonim ***** válasza:

mert nem Rambo modban kell jatszani hanem picit gondolkozni

na meg kell nemi tapasztalat

2013. aug. 18. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ahogy az első mondja. Ha te vagy mindig elől te kapod a legtöbbet. Illetve gyakorolni kell jó sokat :)
2013. aug. 18. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Hát ez embertől függ. Sokat kell gyakorolni, és venni kell egy normális egeret.
2013. aug. 18. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Hát nem az egér teszi a játékost. Tény, hogy számít, de én egy sima 3000ft- s egérrel jobb vagyok mint az átlag játékos. Meccsek végén általában 3-4. hely alá sosem megyek FPS játékokban. És ez 2 év játék eredménye nem az egéré.
2013. aug. 18. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nekem se megy. Nagyon szeretek LoL-ozni, de már 2 hónapja nem játszok, mert bevörösödik a fejem, remeg a kezem, felmegy a vérmonyásom, ideges vagyok, nem jönnek össze a dolgok, berángat a kezemben az egér, mert ideges vagyok :D Nem megy ez nekem :D azért a videókat nézem, meg ahogy a barátom játszik.

De a legrosszabb, mikor valami nem megy és elkezdenek szidni. Nem fog attól jobban menni, de hogy nekem rosszabb lesz a kedvem az tuti.

Régen WoW-oztam és imádtam BG-zni. Aztán mikor még el sem kezdődött a játék beszóltak, hogy miért ezen a talenten vagyok, miért nincsenek epic cuccaim, menjek előbb instázni (pedig középmezőnyben végeztem mindig!!!). Na jó egye fene, nem szeretek instázni, de akkor mondom megyek. Nem a nagy hanem a normál instákba kezdtem, aztán már volt, hogy beszóltak, de szar a cuccom, szerezzek jobbat, hogy mehessek instázni. Mondom WTF? :D Lement velem is egy insta, nem haltam sokszor, nem rajtam múlt ha nem ment, és 3. vagy 2. legtöbb sebzést nyomtam, de mivel nem voltam elég geares, ott is csak beszólogattak.


Megmondom őszintén, kedves kockavilág, főleg magyarok, bek@phatjátok a dagadt szőrös golyóimat :)


Azt mondjátok gyakorolni kell? Akkor miért nem segítetek a szerencsétleneknek mint pl. én, ahelyett, hogy beszóltok. Oké ez csúnya általánosítás volt, ezért bocsánat, de abban reménykedek, hogy ha valamelyikőtök mégis ebbe a bandába tartozna és elkezdene kiosztani valakit talán eszébe jut, hogy az a valaki mindent megtesz, próbálkozik, és kis segítséggel akár a legjobb is lehet! Csak bele kell rázódni!


Kérdező, mondanám, hogy gyakorolj, de én se teszem, mert elvették a kedvem. De te ennek ellenére gyakorolhatsz :)


Üdv, egy lány, aki nem tud sajnálatára olyan ügyesen játszani :)

2013. aug. 18. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
CoD 4, kezdek egyre jobb lenni, de csak FFAban.Ott már voltam 2. is egy szerveren,a csapatjáték ne megy, mert nem igazán lehet ott jól használni a shotgun+knife combot...A Css-t talán egyszer megpróbálom, a shotgunt ott is.A WoWban elmentem 9-es NIght Elf Hunterig...Annyi elég is volt...
2013. aug. 19. 15:07

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!