Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért érzem mostanában a...

Bombajofej8 kérdése:

Miért érzem mostanában a játékokban a kihívást?

Figyelt kérdés

Hello!

Mostanában egyre többet játszok a DotA 2-vel és a StarCraft 2.

A DotA 2-nél support karakterrel mindig probálok kimenekíteni,healelni vagy éppen lassítani az ellenfelet.

A StarCraft 2-vel június óta kezdtem el játszani,gyakorolni a Multiplayerre,probálgatni különböző Build Ordereket.

Bár a Multitasking-al problémáim vannak,hisz ahogy néztem más embereket játszani,féltem ha megteszem,tönktreteszem a billentyűzetemet és "felstresszelem" magam.

Elkezdtem nézni twitch-en nézni SC2 és DotA 2 streameket.


18 éves vagyok és már úgy amióta játszok velük,egyre jobban érzem,hogy már nem is azért játszom,hogy jól érezzem magam,hanem az azért,hogy küzdjek és hogy jobb legyek a többinél vagy legyen annyierőm,hogy segítsek nekik.


SC2-ben is a nyerási arányom úgy 0.45 és kezd kevesebb lenni.


Vajon miért van ez?



2013. júl. 28. 00:05
 1/1 anonim ***** válasza:
Nem kell ennyire komolyan venni semmit sem. Ez butaság. Nekem most lesz meg a 800. órám dota 2-ben, és az eddig lejátszott 800 órám tömény röhögésből állt. Találtam rengeteg magyar/angol havert, mindig együtt játszunk, meghívtam pár osztálytársat/ismerőst is, és rengetegszer van úgy, hogy 5-10-en összeállunk, és nyomunk pár meccset este, mondjuk egymás ellen, vagy 2 teamben külön-külön. Sohasem a kihívás hajtott, csak hogy jól érezzem magam. Szerintem sokkal jobb élmény így játszani, mint rástesszelni, és mindig a kihívást keresni, meg hogy te nyerd meg, te legyél a legjobb, stb. Azt tudom ajánlani, hogy ne nagyon játssz egyedül, hanem barátokkal, úgy sokkal jobb az egész, és nem fogsz rástresszelni sem. Az, meg hogy vajon miért van, nemtudom. Lehet ilyen a személyiséged, rengetegen ilyenek, hogy mindenben szeretnek elsők lenni, és a legjobb formát nyújtani, még akár ilyen komolytalan számítógépes játékokban is. Pedig nem kellene szerintem.
2013. júl. 28. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!