Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Szakításon vagyok túl, alapból...

Szakításon vagyok túl, alapból nem volt semmi életem, se barátok se semmi, és most még antiszociálisabb lettem, milyen játékot tudnátok ajánlani, ami hosszabb távon lefoglal?

Figyelt kérdés
Tényleg hosszútávon.. wow tauri szerverén? Vagy melyik érné meg szerintetek? 20/F

2013. aug. 17. 14:24
 1/2 anonim ***** válasza:

a jatek kikapcsolodas, nem eletcel

inkabb probalj labraalni mint egy jatekba menekulni

2013. aug. 17. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

tauri esetén 2-es vagy 5-ös xp-szorzójú realm-ot ajánlom, így a leveling alatt is élvezhető, WoD realm-on szerintem túl nagy szorzók vannak, hajnal környékén kb. szervertől függetlenül eléggé kihalt a wow, illetve délelőtt sem szoktak túl sokan lenni.


diablo II: akár wow helyett vagy mellett, single-player-ben is játszható, így nem függ másoktól a játszhatósága/játékélmény, akár non-stop tudsz vele játszani (non-stop játék esetén fokozottan ügyelni kell, hogy ne feledkezz meg az evésről)


video: amcsi sorozatok, filmek, anime

könyv: fantasy, sci-fi, szépirodalom


önképzés: pl. tanulj meg programozni vagy gitározni, vagy ami érdekel


ha lehetőséged adódik rá, akkor érdemes a szociális kapcsolataidat is építeni

2013. aug. 19. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!