Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Elkezdtem videózni, jó lett?...

Elkezdtem videózni, jó lett? Tanácsok?

Figyelt kérdés

Horror játékokról készítek bemutatókat,végigjátszásokat,gameplayeket.

Itt van az első videóm: https://www.youtube.com/watch?v=XeWmJeVBy2s


Jó lett?

Adnátok tanácsokat videózáshoz?



2013. aug. 16. 11:53
 1/8 .::Neo::. válasza:
Szerintem tök jó lett ahoz képest , hogy most kezdted így tovább! A videózás titka, hogy minél poénosabb legyél, izgalmasabb ne csak ülj és játsz hanem beszélj minél többet. Ha van rá módod minél több féle játékot mutass be. Ha van időm akkor csinálok egy kis nézetséget neked. Hajrá!
2013. aug. 16. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm. :)
2013. aug. 16. 12:33
 3/8 .::Neo::. válasza:
Tudom, hogy ez horror játék csak hogy ha van rá vmi lehetőséged akkor kicsit lehetne világosabb is :). Ja és még annyi, hogy nem jó hogyha valaki a vídeót telekáromkodja de ahogy látom te nem nagyon szoktad. de egyébként jó lett
2013. aug. 16. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Grat! Új Sub! Szerintem amúgy picivel rövidebb videókat csinál és mondjuk többrészben mondjuk 10 perceseket :D
2013. aug. 16. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 elek99 válasza:

Szerintem a 14 perc az nagyon jó idő n em rövid nem hosszú!

De amúgy nagyon ügyes vagy!

2013. aug. 19. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszi.
2013. aug. 19. 12:33
 7/8 NagyTudor válasza:
Poénos ,,káromkodásokat" tegyél be:pl:a jó édes nénikéd,te nyomi kecske...
2015. febr. 1. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 NekoMc ***** válasza:

Adok egy jó tanácsot :)

A videózásnál az a lényeg, hogy te magad élvezd és szórakozz rajta :) Ne kérdezd meg msától, hogy mivel játsz, azzal játsz, amivel szerenél. ha XY azt szeretné, hogy ezzel és ezzel játsz, de te nem akarsz, akkor ne játsz vele, mert úgy szar lesz a videó is, ha nem élvezed és szórakozol rajta és csak a néző kedvéért csinálod :)

2016. júl. 10. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!