Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A Sims3 alapjátékban, megtudom...

A Sims3 alapjátékban, megtudom változtatni tárgyak szinét?

Figyelt kérdés
Mármint amikor rendezem be a házat,tudom változtatni a szineket?Mert azt tudom hogy van egy kis négyzet amire ha rákattintok változik az adott tárgy szine,de kicsit sokáig tart amig olyan szint dob amilyet én szeretnék.Van más megoldás?

2013. aug. 15. 21:15
 1/1 anonim válasza:
Igen van.. A bontóeszköz felett (vagy mellett) van egy kis paletta formájú gomb. Mikor azt megnyomtad és rákattintottál pl: egy székre akkor egy új menüsort hoz fel a baloldalon. Ott teljes színskálában válogathatsz AKÁRMILYEN szint kikeverhetsz és akár a bútorok,vagy padlók,lámpák,stb.. különböző részeit különböző szinűekre változtathatod pl:egy szőnybe akár 4-5 különböző színt is tehetsz. ez nem minden azt is kiválaszthatod h miből legyen az adott tárgy pl: egy fa bútor textúráját téglává változtatod + színezed így akár egy téglából levő eredetileg fabútort tehetsz le pl hupilila színebn..
2013. aug. 15. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!