Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hogy lehet a sims3 ban nyelvet...

Hogy lehet a sims3 ban nyelvet változtatni?

Figyelt kérdés
Olvastam pár oldalon hogy start menü és utánna futtatás de nekem windows 8-am van és amugy sincs a start menüben nekem futtatás :( kérlek segítsetek

2013. aug. 15. 16:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Nekem Windows 7-em van. Ott a futtatás úgy működik, hogy a start menü -> kereső mezőbe írod be a programot, amit el akarsz indítani és kész.


Egyébként elindítod a regedit programot.


Megkeresed ezt: HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Sims


Ott lesz elvileg olyan, hogy SIMS 3 és minden egyes kiegészítőnek is lesz külön mappája. Mindenhol át kell írni a nyelvet angolra.


A locale értékét, mondjuk, ha angol nyelvű most; akkor az en-US-ről kell átírni hu-HU-ra; és készen is vagy.

2013. aug. 15. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
köszi :) jaj tudom hogy nagyon béna vagyok ,beírtam a keresőbe hogy HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Sims de nincs semmi találat és az a regedit program alapból rajta kéne hogy legyen a gépen?
2013. aug. 15. 17:15
 3/11 anonim ***** válasza:
A keresőbe kell beírni, hogy regedit és elvileg automatikusan el kéne indítania. Utána, ha elindult, akkor folytatódna azzal, hogy oda navigálsz, amit írtam...
2013. aug. 15. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Bocsánat. Gyorsan utánaolvastam és úgy néz ki, hogy Windows 8-ban már nem úgy működik.


Annyit kell csak csinálnod, hogy megnyomod a windows gombot + "R" billentyűket egyszerre és akkor bejön a futtatás...

2013. aug. 15. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
na valami már alakul,de nem írja h futtatás vagy ilyesmi de vannak lenyitható fülek és az egyik ez HKEY_LOCAL_MACHINE és alatta van csomó dolog csak nem tudom a sims melyikben van :/
2013. aug. 15. 17:20
 6/11 A kérdező kommentje:
oh na megpróbálom nagyon köszönöm :)
2013. aug. 15. 17:21
 7/11 A kérdező kommentje:
azt írta hogy valamit rosszult írtam be mert nem találja,próbáljam újra :/
2013. aug. 15. 17:22
 8/11 A kérdező kommentje:
ja semmi azt hiszem jó úton haladok nagyon szépen köszönöm :D
2013. aug. 15. 17:24
 9/11 anonim ***** válasza:
Nincs mit. Ha valami probléma akadna esetleg, írj rám privátban.
2013. aug. 15. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
mégsem megy :( kérlek add meg az email-ed vagy valamit hogy had küldjem el hogy mit látok és segíts kérlek
2013. aug. 15. 17:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!