Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hogyan tudom növelni az...

Hogyan tudom növelni az életerőm WOW-ban?

Figyelt kérdés

26-os tauren sámán vagyok. Valamiért nagyon kicsi az életerőm. (a zöld csík). Hogyan lehet növelni a szintlépésen kívül? Légy szíves magyarul írjatok, mert abszolút kezdő vagyok, ez az első karakterem, fogalmam sincs, hogy mi az a stamina.

Jelenleg Stonetalon Mountains-ban fejlődök.


2013. aug. 12. 22:10
 1/3 anonim ***** válasza:
Staminás cuccok. Vegyél alap geart, vagy szerezz azok adnak egy kis pluszt.
2013. aug. 12. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Stamina ad több életerőt. Páncélokon, fegyveren, pajzson, ékszereken szokott lenni. De tekercsekkel, kajával, elixírrel is tudod növelni. Paladinok, priestek, druidák is tudják hosszabb távon növelni, ha felbuffolnak.
2013. aug. 12. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A stamina egy stat. Attól lesz erősebb a karid, hogy nagyobb statjai lesznek felszerelésből (gearből). Stamina alapjáraton állóképességet jelenti. Más játékokban több dolgot csinálhatsz, mielőtt elfáradsz. Addig mmorpg-ben az életerőt növeli.
2013. aug. 13. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!