Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Csak én nem érzem teljes...

Anakreon kérdése:

Csak én nem érzem teljes játéknak a majd ősszel megjelenő Battlefield 4 et?

Figyelt kérdés

Folyamatosan idáig követtem a híreket, meg minden egyéb dolgot a játékkal kapcsolatban, legtöbb haverom az így fúúú

tökre bevan a BF4 től indulva, de én totál nem tudok egyetérteni velük. Kerestem blogokat, fórumokat hátha még valakinek feltűnik, de hihetetlen, vagy csak velem van a baj, de totál nem látok semmi újat szinte a BF4 ben a BF 3 hoz képest, és ezt senki nem említi sehol egy blogon vagy valami. BF3 mat tolom kőkeményen, de a 4. részben a pályák, grafika megmég 1-2 + dolgon kívül amik közt szinte alig van érdekfeszítő, semmi más istenem ezcsak nekem tűnik így fel? :D ááááá

Persze még nem jelent meg, de amit eddig mutattak az engem egyáltalán nem tudott megnyerni, csak azért mert kb tök ugyanaz mint a 3. rész.



2013. aug. 8. 21:43
 1/4 anonim ***** válasza:

Tök jó, hogy eddig kb semmit sem mutattak.

A BF3 egy szinte tökéletes játék volt.

Javították a nagyobb hibákat plusz tuningoltak az egészen egy hatalmasat.

Egyébként rengeteg újítás és más dolog lesz benne, nyilván a nagy részük még nincs megvillantva, ahogy a BF3-nál se volt a megjelenés előtt.

2013. aug. 8. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
mindenesetre kíváncsian várom, remélem lesznek benne új dolgok. Én személy szerint annak örültem volna a legjobban, ha a Battlefield 2142-őt csinálták volna meg újra, nekem az jött be a legjobban :D
2013. aug. 9. 11:19
 3/4 anonim ***** válasza:

A béta még tényleg nem az egész játék lesz :D

Amúgy szerintem lesz annyi változás, mint a BFBC2 és a BF3 kötött volt, hacsaknem a kettőt összevegyítve készítettek egy játékot.

2013. aug. 9. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

alpha-tól ne várjál sokat, már ígyis sokkal több változást mutattak mint amit kellett volna, a BF3on is lehet sokat javítani mert 1-2 dolog vicc, de eddig amit mutattak az tényleg elég jó

-mapok(dynamic mapok)

-gamemodok

-fegyverek(attachmentek 3helyett 5 lehet a fegyveren)+sokkal több, járművek

-sokkal több customization a karakterre, például bf3ba hány fegyverfestést lehetett használni? amit unlockoltál premiumba azt a hármat, max négyet immár járműveket is belehet camozni

-bővült battlelog

-jobb suppression

-jobb hangok (BF3 eddig a legjobban hangzó fps amivel valaha játszottam, de az e3as videók alapján BF4 simán felülmúlja még azt is)

-grafika

kell még több?

2013. aug. 14. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!