Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A Howrse-ban hogyan növekszik...

A Howrse-ban hogyan növekszik a BLUP?

Figyelt kérdés
2013. aug. 8. 13:55
 1/2 anonim ***** válasza:
Tréning, kilovaglás, versenyek, kor előrehaladtával.
2013. aug. 11. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ezt egy klassz játékos weboldalán láttam



" Én azt ajánlom neketek, hogy mielőtt bármit csinálnátok lovatokkal először gondozzátok le majd küldjétek el aludni.


Ha a csikód már 6 hónapos regisztrál egy lovardába. Jobb felső sarokba kattints a lova regisztrálása egy lovardába jelre.Itt kiválasztassz egy neked tetsző lovardát.



Ha ez a csikó elérte a 8 hónapos kort akkor lehet vele elkezdeni játszani, 1 év 6 hónapos koráig. Ha játszani szeretnél vele akkor kattints a kis labda ikonra és válaszd ki a játékidőt, ami minimum fél óra és maximum 10 óra egyhuzamban. A játékkal képességpontokat ad a lovadnak.



Amikor 1 év 6 hónapos azaz "felnőtt" kinézete van. Akkor lehet vele kiloagolni. Én kezdésnek a meredek lejtőt ajánlom. Addig lovagolj ki vele ott ameddig már nem ad plusszot a képességeihez, csak elvesz az energiájából. Ha ez megtörtént akkor csináld meg ezt ugyanezt a galoppal meg az ügetéssel. Ekorra már elméletileg legalább 3 képessége vastagon szedett betűkkel van írva. Majd nézd meg a genetikáját, ahol nem kell már sok a +100 BLUP-hoz.

Ha még így sem 100, akkor tréningezd ki mindenből teljesen, majd ha ezzzel is végeztél nevezd be versenyekre.

Ja, és ezek alatt végig adj vele lovaglóleckét, ameddig nem ad a képességeihez, hozzá pluszt.

Ilyenkor már szinte 100% az esély, hogy +100 a BLUP-ja!



Read more: [link] "

2013. aug. 14. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!