Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Howrseösök! csak nekem van...

Howrseösök! csak nekem van elegem abból, hogy mi megy a játékban?

Figyelt kérdés
Nem vesznek figyelembe a modik, ok nélkül törölgetnek, ha átvernek le se bagózzák, mindent zsetonért lehet venni csak. Továbbá érdekesmód többnyire csak azok nyernek a játékokban, akik nyaliznak nekik.

2013. júl. 7. 22:37
 1/9 rió publik ***** válasza:
33%

Szia!


Gondolj bele, hogy a modeiknak mennyi embert kell kisegíteniük. Nem bagózzák le, mivelhogy általában mindig megbüntetik az embereket akik szabálytalankodnak. Ez van, ezt kell szeretni.

2013. júl. 10. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 htvbb ***** válasza:
Nekem a moderátorokkal nincs bajom, én azt nem tudom fölfogni, miért valódi pénzért adják a zsetont aminek semmilyen értéke nincs csak a játékban. A 8-9 éves gyerekek, akiknek eredetileg ez a játék készült nem tudnak szerezni, azáltal nem egyenlők az esélyek.
2013. júl. 12. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
Az a baj,hogy pénzes a zseton, így nem mindenki kerül olyan előre.Hiszen aki 7-8-9 éves mert nekik lett tervezve, azoknak nem engedik meg a szülei, mert ugye ne ilyenekre használják már el a pénzüket a gyerekek...szerintem
2013. júl. 13. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
Nekem a moderátorokkal semmi problémám nincsen, kedvesek és segítőkészek, de elég sok dolguk van. Nekem konkrétan a szerkesztőség munkájával van problémám. A kapcsolat menün keresztül írtam nekik egy levelet, melyre napok múlva egy előre megírt, sablonüzenet jött válaszként. Ismét írtam, és erre a válaszuk teljes mértékben nem tartozott az üzenetemhez. Ennyit a kapcsolat menüről. :\ Ráadásul szerintem szörnyen bosszantó, hogy a csalókat, akik lopnak másoktól hagynak futni és ebben a témában csak a moderátorokhoz lehet fordulni, bezzeg a "többszörös regisztrációt" büntetik, pedig több esetet láttam már, ahol nem többszörös regisztrációról volt szó, hanem más e-mail címmel, névvel, jelszóval játszottak többen egy gépen. És a legdurvább, hogy nyilvánvaló többszörös regisztrációkat nem törölnek ki. Például egy barátnőmmel leveleztem, mikor azt írta, hogy nézzem meg a szülinaposok listáját. Megnéztem. Egymás alatt voltak a következő játékosnevek: kovacsanita2000, kovacsanita2001, kovacsanita2002 és ezt egészen kovacsanita2017-ig folytatta. És az ilyenek nem tűnnek fel a szerkesztőségnek. -.-" Az előttem szólókhoz hasonlóan a zseton témában én sem értek egyet. A játék lényege az, hogy a jól érezzük magunkat, és nem a felnőtteknek csinálták, hanem a kisebbeknek szánták, mondjuk a 7-10 éves gyerekeknek, ők meg valószínűleg nem rendelkeznek mobillal (bár a mai világban elég sokan mégis), pláne nem bankkártyával. Elegendő lenne bőven a rangidős és a 30 év feletti elhalálozásért járó is. A játékosok ranglistájával sem értek egyet, ha ezek nem lennének akkor ez a sok "többszörös regisztráció miatt x ideig tiltva vagy" dolog sem lenne, bőven elég a lovarda rangsor. Nézzetek meg más oldalakat, pl. CicaNevelde, KutyaTanya. Itt ezt nem tiltják, sőt, örülnek neki ha többen játszanak. Sokkal inkább gyerekbarát játékok, mert aranyosak, és nincs lehetőség a visszaélésre sem.
2013. aug. 6. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

A moderátorok kevesen vannak enyni emberek, de szerintem még így is megoldják.

- van rendes jelszavam, ergo nem lopják el a fiókom

- ha meg olyan üzenetet küldenek, ami nekem nem tetszik, törlöm, nagy ritkán jelentem és levonnak tőle 1 karmát, amivel lósz/rt sem érek, így inkább törlöm/letiltom őket.


A játék pedig nem csak 7-10 éveseknek készült, játszanak nagymamák, 20-30 évesek, anyukák és gyermekeik is, rengetegen...

Ha mindenkinek bőven elegendő zsetonja lenne a játékokra, mégis mi értékük lenne a pompásoknak? SEMMI. Mindenkinek lehetne... Nekem van több is, és egyetlen egyszer vettem 10 db zsetont. Lehet spórolni az eseményekre, persze akkor nem kell rögtön elkölteni a zsetonokat felesleges termékekre, lovakra a trófeákhoz meg minden biszem-ba**om haszontalan dologra.

2013. aug. 11. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
A CicaNevelde, meg KutyaTanya pedig hozzá sem hasonlítható a Howrse-hoz, a Howrse színvonalas, mindig vannak különböző játékok, nem lehet olyan könnyen beleunni, mint abba, hogy eteted, simogatod a kutyáid és ennyi. + ott is SMS-t kell küldeni, hogy legyen mondjuk különleges állatod.
2013. aug. 11. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 htvbb ***** válasza:

4. válaszoló. Megoldják? Mindenféle mondvacsinált „többszörös” regisztrációval törölnek egyetlen felhasználós személyt, nyilvánvalókat meg nem törölnek, nem járnak utána csak, hasonlít a neve, mennie kell!

A csalóktól meg levonnak két karmapontot oszt hű de megbüntettelek. 60 nap alatt visszaszerzi, és kezdi elölről, lopkodja ki mindenkitől a dolgokat, él vígan mert persze a profilon se lehet hirdetni a csalókat, hagy essen bele mindenki. Azokat kéne kéne inkább beszüntetni, akik csalnak, nem számít mennyit, csaltál, sziaviszlát.

Nem kell hogy a zsetonszerzés könnyű legyen, csak ne kelljen valódi pénzt kifizetni egy virtuális pénzért, amivel a valóságban semmire sem mész, két hónap múlva elunod, és vered a fejed a falba, hogy mennyi pénzt elszórtál a semmire. Persze mindenki arra költi a pénzét amire akarja, ez már egyéni dolog.

Régen valóban színvonalas játék volt a howrse, mostanában azonban egyre mélyebbre süllyed. Minden második játékos csaló, őket meg csak a pénzszerzés érdekli. Már minden szabályozva van, ezt nem írhatsz a fórumba, azt nem, nem tehetsz két pontnál többet, nem írhatsz két kérdőjelet, nem lehet véleményed, nem várhatod meg a normális nembunkózós választ, mert levonják a karmádat. Hűűűhaa.

Egyébként azért mert vannak 20-30 évesek a játékban nem jelenti azt, hogy nekik találták ki, és az esélyegyenlőtlenség nagyon nagy.

2013. aug. 13. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

És hogyan lehetne minden felhasználót egyenlővé tenni, vagy legalább kicsit egyenlőbbé?

Sehogyan, ahogyan magában ebben a kikúrt társadalomban sincs egy csöppnyi esélyegyenlőség sem. Aki találékony, vagy van indulótőkéje, az boldogul, a többi meg marad a sz*rban. Na mindegy, én lassan 2 éve még nem untam meg... :)

2013. aug. 13. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Kitticica95 válasza:

Hát vannak érdekes dolgok Howrsen a Howrse csapat mindig válasznak csak egy sablon szerü üzenetet küld..


Most nem régen mivel többen játszunk egy gépen töbszörös regisztrációnak vették és törölték plusz tiltottak.. ezzel szinte elveték az összes kedvem a játéktol pedig egész jol halattam egyszer se csaltam és erre tessék


a 4. válaszolonak igaza van azt nem veszik észre aki ténylegesen csal..de mindegy.. ha azt kell büntetni aki nem csal ésráadásul költ a játérka háttessék..


remélem sokan abba fogják hagyni ha már igy csinálnak..:S

2013. aug. 24. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!