Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » League of Legends - Mi a fene...

League of Legends - Mi a fene volt ez? :D

Figyelt kérdés
Egyetlen egyet játszottam ma, ARAMot, mondom hátha nyerés és lesz first winem. Cait-el mentem és vittem a csapatot 22/6/21 score-al a végén, majd amikor kiírta ugye a statokat, kaptam egy üzenetet, hogy "you have been banned for verbal abuse"... de nem hogy soha nem bannoltak még és nem szokásom csesztetni másokat (arról nem is beszélve hogy ezen az egy darab meccsen is kábé annyit írtam, hogy: gj meg gg, meg hogy Yi pöppet OP mióta reworkolték XD), de megpróbáltam utána elindítani egy játékot és simán beengedett (vagyis ezek szerint nem bannoltak) most akkor mi volt ez az üzenet? :D Másnak is szokott így random ban üzeneteket kiírni (nem volt még ilyen pedig lassan 2 éve játszom).

2013. aug. 4. 23:57
 1/3 anonim ***** válasza:

a most bevezetett patchel, bevezettek egy olyan rendszert hogy amikor reportolnak, először küldenek neked egy figyelmeztetést amiben jelzik hogy miért reportoltak, és ilyenkor általában viszavesznek az emberek, hogy ne bannolják őket.

Azt hogy a yi pöppet op, azt hogy mondtad? :D "Noob champ yi?"

Van amikor késik az üzenet és csak következő meccsed után jön fel ez az ablak, lehet nem ezen a meccsen kaptad a reportot.

2013. aug. 5. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha gg easy-t írsz, vagy nyertesként bg-t az már ok reportra.
2013. aug. 5. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Csak gg-t írtam, és azt, hogy "yi is pretty op since it's rerelease"

Szerintem csak azért reportoltak, mert irigykedtek, hogy jobb voltam náluk. xd

2013. aug. 5. 15:58

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!