Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Az Xbox360 VAGY a PS3 a jobb,...

Tyvan kérdése:

Az Xbox360 VAGY a PS3 a jobb, és miért?

Figyelt kérdés
Egy konzolt szeretnék venni (vagy Xbox360 vagy PS3) de nem tudom eldönteni, hogy melyiket vegyem meg szóval a jó, és a rossz tulajdonságaikra, vagy csak pár egyenes válaszokra lenne szükségem...

2013. aug. 2. 15:53
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

hetente teszik fel ezt a kérdést

különben is, nem lehet eldönteni melyik a jobb, mindkettő másban és másban jobb

2013. aug. 2. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:
szerintem vegyél ps 3-mat szebb a gafika meg minden xbox-nak pedig jobb a kontrolerje én már csak xbox 360 om is van meg ps 3 is
2013. aug. 2. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat!

Elsőhöz szeretnék szólni: Igen, észrevettem, hogy már van HASONLÓ kérdés, de egyik kérdésben sem adtak meg kielégítő választ, mint pl.: jobb a grafi... (vagy ilyesmi)

Többiekhez: Küldjetek még válaszokat, amelyben kicsit lehetne részletezni, hogy melyik miben jobb, melyik erősebb, melyik bírja tovább, vagy ilyesmik...

2013. aug. 2. 20:36
 4/15 anonim ***** válasza:

Hardverileg a PS3 erősebb

Multiplatform játékok többsége (nem lényegesen, de) szebb Boxon, jobb a grafikájuk, míg a PS3 exkluzívok között vannak a legjobb grafikájú játékok

Exkluzívok

Xbox 360:

Halo

Gears of War

Forza

Project Gotham Racing

és lényegében ennyi

PS3:

Last of Us

Beyond Two Souls

Heavy Rain

Uncharted

God of War

Killzone

inFamous

Resistance

és a többi

A kontrollerre annyit tudok mondani hogy embere válogatja, bár ha minden igaz az Xbox 360 kontrollere jobb FPS játékokhoz, a PS3 kontrollere meg verekedős játékokhoz

A PS3-on ingyenes a multi, a Box-on fizetős, de annyiért megéri, mert jobb a rendszere az Xbox Live-nak mint a PSN-nek (remélem a PS4-en már jobb lesz a PSN mivel már PS4-en is fizetni kell majd a multiért)

2013. aug. 2. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a választ!!
2013. aug. 2. 21:36
 6/15 anonim ***** válasza:

pár dolgot kihagytam

a PS3-nak Blu-Ray olvasója van, ezért Blu-Ray filmeket is tudsz nézni rajta

továbbá támogatja a 3D-t is

egyedül a videokártya nem olyan erős benne, ha minden igaz, de kijavítanak majd, ha tévedek

viszont lényeges, hogy mivel az X360 egy évvel idősebb, ezért a multiplatform játékokat arra csinálják meg előbb, majd onnan viszik át PS3-ra, azonban a fejlesztőknél előfordul hogy lusták vagy nem tudnak rendesen PS3-ra átvinni egy adott játékot

előfordul hogy a multiplatform játékok szebbek Box-on, bár max annyival, hogy jobbak a fények vagy az elsimítás

persze ez működik vice versa is, a BF3 pl. szebb PS3-on, sok játék meg egyforma mindkettőn

a legdurvább viszont a Bayonetta és a Skyrim, azok sokkal szebbek Box-on

persze olyan exkluzívokkal, mint az Uncharted, a God of War vagy a Last of Us szerintem nyugodtan mondhatom hogy "ki a fenét érdekel?"

2013. aug. 2. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
+ Box több játékot tud 1080p-ben vinni, PS3 inkább 720p-ben, de HD-nál már alig van különbség
2013. aug. 2. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
6# csak azzal egészítenélek ki hogy mára már egyformák a multiplatformos játékok
2013. aug. 2. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat!!!!
2013. aug. 3. 12:23
 10/15 anonim ***** válasza:

100+ ilyen kérdeést láttam már pedig csak fél éve vagyok regelve a gyakorikérdések.hu -ra.

És abban mindent leírtak nem értem minek kell minden héten 2X Feltenni ezt a kérdést.

2013. aug. 3. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!