Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miben jobb a ps3 az xbox360-tól?

Miben jobb a ps3 az xbox360-tól?

Figyelt kérdés
Jelenleg xbox360-om van, de el szeretném adni. és nem tudom hogy másik xbox-ot vegyek vagy inkább ps3-at.

2013. ápr. 1. 14:29
 1/10 anonim ***** válasza:
Ps3-nál a network teljesen ingyenes, vagyis nem kell fizetni a multiért, meg sok ember szerint jobbak rá az exlusiv játékok. De ha már venni akarsz újat én a helyedben megvárnám mindkettőnek a következő generációját, és az alapján választanék..
2013. ápr. 1. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

de unom már az ilyen kérdéseket

ingyen multi jó dolog, de az XboxLIVE jobb mint a PSN, még ha fizetős is

exkluzívok között meg neked kell döntened hogy melyik tetszik jobban

2013. ápr. 1. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
52%

Maradj xbox-nál. A live sokkal jobb (még ha fizetős is) simán megéri az a havi 1200ft(asszem) egy kis multiért.

Egyebkent meg mindkettőnél vannak jó exklúzív címek... PS3-nál killzone,uncharted,God of war amiért kb meg is érné leváltani, de boxon ottvan Gears of war,Forza,Halo stb.

Azmeg hogy várj a következő generációig...hát nem mind1 h most használtba veszel 40000-ért ps3-at vagy 110000-ért ps4-et...amig jönnek x360/ps3-ra azok a játékok amik a köv. generációra is addig szebb grafikáért és több fps-ért nem éri meg válltani(kivéve a telik rá :D ).

2013. ápr. 4. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Mivel jobb a multi xboxon mint ps3on?
2013. ápr. 4. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
Miben jobb? Rengeteg arcade/indie játék(és több mint a felének van demója is). Sok DLC elöbb kijön live-ra mint psn-re. És egyre gyakrabban jönnek nyílt MP béták.Régebben MOH:Warfighter most volt Crysis 3 és Gears of war judgement. Egyetlen egy baj volt vele hogy nem lehetett böngészni. De most hogy van explorer már mindent lehet :D
2013. ápr. 4. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
PS3 szerintem csak exkluzívokban jobb, persze ez is nézőpont kérdése hogy kinek milyen játékok tetszenek
2013. ápr. 6. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Én is ezen tanakodtam hogy az xboxot leváltsam-e ps3-ra és aztán haverok mondták hogy a ps rengeteg szempontból jobb stb.aztán megvettem és azt kell mondjam nem bántam meg.Az xbox meg ottvan a sarokban és néz engem ahogy az ősellenségével jáccadozom!!
2013. ápr. 22. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Leváltás= eladom ami van és mást veszek

Amit te csináltál lazán vásárlás XD Bár én is vennék 1 boxot ps3 mellé

2013. ápr. 22. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

ez baromság hogy a PS3 és Xbox 360 ősellenségek

csupa a két konzol tábora unalmában szereti egymást piszkálni -.-

2013. ápr. 23. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
*csupán
2013. ápr. 23. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!