Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mért nem enged belépni a...

Mért nem enged belépni a mestermcbe?

Figyelt kérdés
Az lenne a kérdésem hogy amikor a játékba be akarok lépni akkor a Mestermc hírei helyett: <html><body><font color="#808080"><br><br><br><br><br><br><br><center>Failed to update news<br>java.net.UnknownHostException: mestermc.hu</center></font></body></html> ezt a hibaüzenetet hozza ki és amikor beirom a felhsználó nevemet meg a jelszómat akkor azt irja ki hogy nem lehet csatlakozni a szerverhez.Meg a bányaközpontot se talája a böngészőm .És már 2napja nem tudok belépni.És más ipcimen meg be enged lépni.És azt szeretném tudni hogy miért nem enged be lépni a mestermcbe.
2013. júl. 27. 23:02
 1/6 Csallós Dániel válasza:
Nem tudom nekem is ezt írja ki meg mindenkinek szerintem valami baj van pankx gépével
2013. júl. 28. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
De tegnap másik IP-ről be engedett lépni. De a mestermc bányaköszpontba sem enged belépni.
2013. júl. 28. 12:49
 3/6 anonim válasza:
Menjetek erre a weboldalra ha HD skin kell: [link] vannak rajta HD skinek aki teheti addakozon bével a nevem:Vuranszky
2013. júl. 29. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 rajmi1234 válasza:
indísd újra a gépet
2013. aug. 4. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Rocky_Max 2 válasza:

:P nálam is van hiba a mesternc-ben :S

Azt irja hogy nem találhato Java!!!

Pedig a legfrisseb van :S és meg se megy!!!!

Más minecraft megy.

2014. máj. 5. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nekem már régóta jó.
2014. máj. 6. 14:43

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!