Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Metin2 mit jelent ez vagy...

Metin2 mit jelent ez vagy mijen oldal ez?

Figyelt kérdés
Egy oldalról küldtem valamit és ezt írja ki:Hamarosan megkérdkezik az Accountodra.Ez milyen oldal??Vagy hová küldik?El magyaráznátok??Fontos!!!

2013. júl. 26. 21:27
1 2
 11/13 antrax93 ***** válasza:

Látom Kemény a felfogásod úgyhogy elmagyarázom úgy hogy felfogd.

1.Te megadtad egy embernek az accod, és a jelszód.

2.Ezeket az oldalakat azért hozzák létre hogy lopjanak.

3.Hiába mondod hogy megbízható nem az!

4.Onnan tudod hogy kamuk ezek az oldalak hogy: nem létezik olyan hogy yangot, tárgyat, vagy bármit szerezz egy hack-el (ha egy videót mutatnak róla nézd meg jobban és észre veszed hogy FotoShop-olt a videó), a Cheat-et még inkább verd ki a fejedból mert annál is nagyobb kamú, amúgy nézd meg azt a honlapot ahol elküldted a felhasználód és fenn az URL-címnél nem az lessz hogy pl.:www.valami.com, www.valami.eu, www.valami.hu, www.valami.net, www.valami.co, www.valami.cc, hanem az lessz kínn hogy: www.valami.mindenkilapja.hu, www.valami.pont.hu és satöbbi és satöbbi ezt nézd elősször és ha ezt látod lépj le onnan!!!

5.Ne foglalkozz Hack-el, multigeo-val, és semmi mással mert ezek nem működnek, azok amik működnek azok neked túl bonyolultak lennének hidd el, saját szeróim vannak és még nekem is 3-4 óra összekapcsolni az ID-t a portmap-pal a navicat-el és a virtualbox-al...( -.-" )

2013. júl. 28. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:

Szia, Account az amiben a karaktered/karakteid vannak.(id+pw-vel tudsz belelépni az accouuntodba)(felhaszálónév+jelszó)

Kedves utolsó: Igenis vannak olyan oldalak ahol ha rendelsz megérkezik a kívánt yang, (ugye ki is van írva hívásban mindig hogy aki ezt használja,vagy innen vásárol az bann-t kap jutalmul) Persze a 95%-a átverés, de a másik 5% igaz.

Ha nem vertek át(ami szerintem kizárt a te esetedben,(ne haragudj meg de 1 mondatot nem tudsz értelmezni) tuti átvertek. Ha megis érkezik, azt a leltáradban találod.

Hackekről meg annyit hogy metin2-n még 1 pisis is tud hackelni :) a net tele tutorialokkal,még magyar nyelvűekkel is.Nyugodtan próbálgasd, 1. pár alkalommal úgyis elnyersz jó pár bann-t de gyakorlat teszi a mestert.

2013. júl. 28. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 antrax93 ***** válasza:
Hát nem épp így működik amiről te beszélsz, nem találkoztam évek óta olyan hack-el amivel lehet addolni mert tudod manapság a leggyászabb sufni-tuning szervereken is van hackshield és megsúgom hogy 1.0.0-tól a shiedek miatt nem lehet addolni, már nem létezik addolás alapú hack magyarul szólva kötve hiszem :), azok a yang hackek amikről szerintem te beszélsz nonficoins hack-ek akarnak lenni ami a köznyelvben ,,látszat hack"-nek hívnak, és nem véletlenül lett ez a neve mert akár azt is kitudod írni hogy 999.999.999.999.999.999.999 yang de nem tudod se elkölteni se továbbadni se semmit nem tudsz vele csinálni csak nézegetheted, beszélhetsz az embereknek nyugottan a hack-ről de max. muti, banjo, fishbot, expbot-ról beszélsz, egy szerveren az a legegyszerűbb ha feltöröd a navicet-et és addolsz magadnak ragot amivel bármit tudsz addolni és nem kell lesüllyedni a hack szintre...
2013. júl. 29. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!