Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Metin2 mit jelent ez vagy...

Metin2 mit jelent ez vagy mijen oldal ez?

Figyelt kérdés
Egy oldalról küldtem valamit és ezt írja ki:Hamarosan megkérdkezik az Accountodra.Ez milyen oldal??Vagy hová küldik?El magyaráznátok??Fontos!!!

2013. júl. 26. 21:27
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Hát igen, "mijen" látszik hogy a Metin 2 nevű förmedvénnyel játszol.


Elmagyaráznánk, ha tudnánk miről beszélsz. Milyen oldal?

2013. júl. 26. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Fuck logic. Jó lenne tudni legalább az oldalt. De gondolom valami hacket próbáltál ki. Ha igen azt kell mondja, hogy kiadtad az adataid és valószínüleg feltöri valaki.
2013. júl. 26. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Igen hackel próbálkoztam és yangot küldtem magamnak vagy küldnek majd nekem,és utána azt írta ki hogy a yang megérkezik 5-10-perc mulva az accountodra.

Ez az hogy nemtudom milyen weboldal vagy program az a Account,szerintetek mi lehett??Ez itt a kérdés.

2013. júl. 27. 08:49
 4/13 anonim ***** válasza:

Jézusom, ne támadólag de le sem tagadhatnád hogy 14 alatt vagy jóval. xd


Az Account a felhasználó fiókod.

2013. júl. 27. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Utolsó felhasználó fiókom?Nem a metin2-höz???vagy másshoz?
2013. júl. 27. 12:53
 6/13 A kérdező kommentje:
+és ott hogyan tudnám meg nézni hogy már megkaptam-e?
2013. júl. 27. 13:54
 7/13 anonim ***** válasza:
Hát a yangot csak a játékon belül tudod megnézni. Amit megadtál felhasználónév és jelszócazzal lépj be a játékba. De ne számíts rá, hogy kaptál pénzt. Sőt arra se, hogy megvan minden korábbi cuccod.
2013. júl. 27. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
értem de én a rendes email címemet a játékhoz a ID-met adtam és a jelszavamat+a karakter nevemet is.Utána ahogy a yangot és a többi yangot kértem azt írta ki egy táplázatt hogy hamarosan megkérdkezik az accountodra.De az megbízható weboldal(hack)mert több embernek is elküldték azt amit kért.Amugy csak már anyit szeretnék meg tudni hogy hol nézhetem meg a dolgokat mert még a játékba nem tette be,akkor a metin2weboldalon???vagy hol légyszives nagyon sokkat segítenétek azal hogy megmondanátok hogy hol is tudnám meg nézni vagy hogy nektek is volt ijen weboldalakal dolgotok.
2013. júl. 27. 20:40
 9/13 anonim ***** válasza:

Az értelmesebb ember tudja, hogy ez csak átverés és nem kap meg semmit. (Az írásodból ítélve Te nem tartozol közéjük.)

Azt csak a játékon belül kaphatod meg. A leltáradban kell lennie.

2013. júl. 27. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Bocs, de egyet kell értenem a 9. válaszolóval. Azzal a játékkal már normális ember nem kezd.
2013. júl. 27. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!