Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Sims 3 kiegészítő problémám...

Sims 3 kiegészítő problémám orvosolható valahogy?

Figyelt kérdés

Letöltöttem az alapjátékot, de nem crackeltem, mert azt írták mellé, hogy addig ne, míg akarok kiegészítőket, crack után ugyanis már nem tudok több kiegészítőt föltenni. Na most én föltettem még négy kiegészítőt is: Egyetemi évek, Házikedvencek, Álomállások és Évszakok. Elvileg jól csináltam mindent crackelésnél, miután végeztem, szépen el is indult, viszont azóta bárhogyan indítom, az EA és maxis logo után mindig az Egyetemi évek betöltőképernyője jelenik meg. Nem nagyon Simseztem korábban, kiegészítőket akkor se használtam, így nem tudom, ez baj-e, mindenesetre annak gondolom, és zavar is. Valami egyéb nyilvánvalóan történt, mert nemcsak simeket hozhatok létre, hanem állatokat is (ló, kutya, macska), így ebből arra gondolok, a házikedvencek fent van, de vajon a maradék kettő is? Hogyan tudnám ezt megnézni? Esetleg, ha probléma miatt van az, hogy mindig az egyetemi évek töltődik, ez hogyan javítható?


Remélem, érthető a problémám, és hogy segítséget is kapok. Bocs, ha buta dolgot kérdezek, csak mivel én se tudom pontosan, mi van, keresni se tudok a neten célirányosan.


2013. júl. 26. 20:42
 1/2 A kérdező kommentje:
Jah és még annyi, hogy pl. Feladatkezelőben is az jelenik meg futó programként, hogy The Sims 3 Egyetemi évek. És még annyi jutott eszembe, hogy gépigény nem lehet gond, és hely is van bőven.
2013. júl. 26. 20:43
 2/2 Szwix válasza:
Nem baj, hogy ha az egyetemi évek a betöltő képernyő, mert ezt a játék autómatikusan állítja be mivel, ez a "legújabb" kiegészítő ami a gépeden van. szóval ez nem rég jelent meg. + ezért írja a feladatkezelő is az egyetemi éveket :D Remélem tudtam segíteni
2014. aug. 21. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!