Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mitől az a nagy hype a Last...

Mitől az a nagy hype a Last Of Us körül?

Figyelt kérdés
Bővebben kifejtve: mi a nagy fícsörje a Last Of Us-nak? (azon kívül, hogy úgy néz ki, mintha filmet néznénk, minden kis apróság ki van dolgozva a környezetben) Azért kérdezem, mert a videók alapján sajnos nem esett le. Főleg játékmeneti dolgokra gondolok.

2013. júl. 25. 19:37
 1/10 anonim ***** válasza:
Naughty Dog játék.
2013. júl. 27. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Értem, tudom, hogy nagyszerű stúdió, de a játékban az atmoszféra az egyetlen dolog ami igazán nagy durranás? Játékmenettel kapcsolatos 'forradalmibb' dolgok nincsenek benne? (ilyenek, hogy a medipack felhasználása időbe kerül, 4-5 lövéstől meghalsz, a lövésektől hátraesel, a környezettel való interakció nagyon jó és nem kell fedezékrendszer, craftolás
2013. júl. 27. 17:01
 3/10 anonim ***** válasza:

Gondolom kérdező xbox-os xD


Viszont én sem értem miért kapták fel ennyire a játékot talán mert ennek van a legjobb grafikája

[Ma ez elég hogy legjobb legyen]

Bár sokan mondják hogy a story is jó...

Én ps3as vagyok de engem nem fogott meg a játék nem az én stílusom

2013. júl. 27. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Hey! Pont hogy nem! :D A játékkal semmi bajom, viszont épp azon agyalok, hogy a játékmenet elég szórakoztató, vagy tartalmas-e hogy megvegyem, mert nagyon szeretem ezeket az apokaliptikus játékokat, viszont a lineáris játékmenet aggaszt picit. Nem túl scriptelt a játék? (a Dead Space például olyan 5ödször már elég unalmas volt, mert nagyon szétscriptelt)
2013. júl. 27. 18:31
 5/10 A kérdező kommentje:
A sztori tényleg elfogadható én megnéztem kb. a játék első 2-2,5 óráját.
2013. júl. 27. 18:32
 6/10 anonim ***** válasza:

én nem tudom nem játszottam vele nem érdekel a téma.

De a grafika a story meg az hogy ND munka(aki olyan játékokat csinált mint a Crash Bandicoot Jak and Daxter és az Unchearted)

De ahogy néztem az otherworld-ös beszámolót...

2013. júl. 28. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Azt èn is láttam :D durva
2013. júl. 28. 22:01
 8/10 anonim ***** válasza:
Én bírom otherworld-öt ha nekik tetszik egy játék agyon fényezik ha nem is hallottak még a játékról vagy nem is tetszik szarrá fikázzák xD
2013. júl. 28. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Semmi extra csak a nagy videójátékosoknak bejön Ellie. ( a lány)
2014. aug. 29. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Barakka válasza:
100%
Na a válaszadók java vagy nem játszott még a játékkal (csak szájjal), vagy mind call of duty-n nőtt fel ( senkit nem akarok megbántani, félre értés ne essék). A grafika szép, de maga a játék története, a helyszínek, a cselekmények is nagyon jók, a karakterekről és a szinkronról nem is beszélve. A készítők egyszerűen csak eltalálták az egyensúlyt a játékban. Nincs benne semmi új, csak jól rakták össze. Persze pld. nekem más a szemléletem, mivel cirka 15-16 éve játszom és számomra sok játék már unalmas vagy nem is érdekel. Ezt viszont 3x toltam ki egymás után és még most sem unom. Aki az überkommandós akciójátékokat szereti, annak nyilván ez a játék nem jön be, de nem is nekik készűlt. Miért Ennyire felkapott? Mert jó játék, azoknak akik bele tudják élni magukat és átérzik mindazt, amit mutatni akar a történet.
2015. máj. 28. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!