Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Használtan Ps3-at vagy xboxot...

Használtan Ps3-at vagy xboxot éri meg venni? 30000 körül lehet kapni megbízhatót?

Figyelt kérdés
Illetve letöltött játékot lehet használni velük?

2013. máj. 15. 10:45
 1/10 anonim ***** válasza:

Xboxhoz nem értek azt is lehet flashelni...


PS3ből használtan vehetsz fat gépet olyan 40-80 gb 30-40 között de nem ajánlom mivel nagy esélye van a sárga ledre...


Inkább akkor olyan 40-50 között vegyél slimet (2000) széria azt tudod flasheltetni hogy vigye amit leszedsz [vagy vegyél olyat amin alapból cfw-van]

2013. máj. 15. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

"PS3ből használtan vehetsz fat gépet olyan 40-80 gb 30-40 között de nem ajánlom mivel nagy esélye van a sárga ledre."


Elmondom neked hogy a 60gb-os verziónál van nagy esély a sárga ledre nekem már 6 éve megvan a 80-gbos fat gépem és semmi baja nem volt még!

2013. máj. 15. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
0%

Ha nincs pénzed játékokra, sőt konzolra se, akkor ne vegyél.

Keress olcsóbb szórakozást, van bőven.

2013. máj. 15. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Idk én azt mondtam amit hallotam hogy a fat gépek sárga ledesek lehetnek...
2013. máj. 15. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Rosszul hallatod a 60gb-os ps3-mak lesznek sárga lesesek amiket egy évig se gyártottak pont ez a hibájuk miatt!
2013. máj. 15. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Hitetlen 66: Te meg akkor miért hallgatsz olyan zenét, nézel olyan filmet amit nem vettél meg? Álszent f@szkalap!

A többieknek köszi!

2013. máj. 15. 14:48
 7/10 anonim ***** válasza:

Mert már feltalálták a mozit, tévét, rádiót.

Dehát tolvaj patkányoknak beszélhet az ember...

2013. máj. 15. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Szerintem is hülyeség nehezen össze spórolsz konzolra nem kis pénzt aztán meg 10-13ezer 1 új game...

te: yoyo de nem kell mindent azonnal megvenni vegyél régit használtan...

Azok is 5ezer kb.... túl van minden árazva


Mondjuk fizetni kell érte és igaza van, de a cuccok jóval a reális ár felett vannak...

Tegyük fel lenne a legújabb játék 1000Ft szerintem még a hülye is megvenné hogy legyen eredeti meg nem kell dvdre írni a sok szart + megvárni a letöltési időt...


Viszont remélem hogy valaki betör hozzád és ellop valamid hogy tudd kik is a tolvajok...

2013. máj. 15. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

"Szerintem is hülyeség nehezen össze spórolsz konzolra nem kis pénzt aztán meg 10-13ezer 1 új game..."

Aha, ezt azoknak mondd, akik megveszik a 250GB 360-at kinecttel + LED tv-t 150 ezerért, majd sírnak, hogy drágák a játékot. Aljas hazugság, bőven telne nekik.


"de nem kell mindent azonnal megvenni vegyél régit használtan..."

Pontosan, negyed-fél áron lehet használt játékokat venni.


"de a cuccok jóval a reális ár felett vannak..."

Ha nincs rá pénz, vagy sokkalja az ember nem kell megvenni, a konzolt sem, nem kötelező játszani, de egyetlen hobbi sem olcsó, ha ezt nem tudja valaki elfogadni járjon ki a parkba sétálni, az ingyen van...

Attól, hogy neked valamire nem telik, ez a tény egyáltalán nem jogosít fel arra, hogy ellopd. Tudod kik gondolkoznak így? A cigányok. Te is az vagy?


"Viszont remélem hogy valaki betör hozzád és ellop valamid hogy tudd kik is a tolvajok..."

Micsoda jóindulat... Én becsületesen fizetek azért, amit elveszek, erre az a reakció, hogy reméled kirabolnak... Látod, ezért tartotok ti itt, ti kis csóró szarok. :)

2013. máj. 15. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Már 30-35k-ért is lehet PS3 slimet kapni. Új játékokat meg lehet 5-6 ezerért is kapni. Használtan meg már gombokért lehet játékokat venni.
2013. jún. 6. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!