Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Metin2 indítási probléma...

David9182 kérdése:

Metin2 indítási probléma megoldása?!

Figyelt kérdés

sziasztok!

Amikor a patch betöltödik és a hack shield lemegy utánna indítás közben adja ezt ki: Sorry,Your system does not support 3D graphics

please check your hardware and system configeration then try again...

És van ,hogy ezt:Metin2.Create_No_APPROPRIATE_DEVICE...

De amikor az utóbbit írja ki akkor a config exe-ben a beállításoknál semmi sincs beállítva és nem is tudok semmit kiválasztani mert valami hiba van ott. amikor az elsőt írja ki akkor a beállítások megvannak de akkor sem indul a játék. A videókártya drivere telepítve van Win7-hez mert az van nekem az elvileg rendben van. Segítséget kérnék!!



2013. júl. 25. 18:38
 1/2 anonim válasza:
Elméletileg a videókártyád nem támogatja a 3D-t , és ez a baj!
2013. júl. 25. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Régebben elment rajta a metin ,de újra lett telepítve Vista heyett Win7 van. De akkor is sokmindent lekellett tiltanom a laptopon, tűzfal stb... Mi lenne a megoldás? Semmi se jut az eszembe.
2013. júl. 26. 09:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!