Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Bwinen miért más feltételeket...

Bwinen miért más feltételeket ír ki a bónuszhoz, mint amikor igényeltem azt?

Figyelt kérdés

Amikor regisztráltam és igényeltem a bónuszt (2500Ft-ot töltöttem fel, és ennyit is kaptam bónuszként pluszban) azt írták, hogy 5*-ösen kell fogadjak, hogy megkapjam. Most ahogy próbáltam kifizetést kezdeményezni, a bónusz feltétele nincs teljesítve (vagyis ezt írja) és ezért nem engedi kifizetni.


Képek:

[link]

[link]


Miért lehet? Mi ez a 25500Ft-os dolog? Akkora értékben kéne játszanom (1,7-es szorzóval?), hogy legalább visszakapjam a pénzem?


Vagy másik eshetőségre gondoltam -a %-os vonal alapján-, hogy 2500Ft-al egyben nem játszottam még, annyit nem tettem fel egyszer sem, tehát nem lett megforgatva a teljes összeg és emiatt nem engedi. De mi az a 25500Ft akkor?


A jelenlegi pénzem nem úgy jött össze, hogy 2500feltöltés+2500bónusz, ill. kis odds-al nyertem 600-at (mielőtt arra gondolnátok, hogy csak a bónuszt akarom kivenni), hanem eléggé aktívkodtam (kisebb-nagyobb szorzókkal), ment is-jött is pénzem, csak legutóbb nyertem 3500Ft-ot és emiatt szeretném kivenni.


Az rendben van, hogy a kivehető minimális összeg sem biztos, hogy ennyi, tehát lehet ki se vehetném, de most erre a problémára keresnék választ, hogy mi is van most a bónusszal. Valaki tud segíteni, vagy volt már hasonló helyzetben? Előre is köszönöm a segítőkész válaszokat!



2013. júl. 22. 18:10
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!