Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Oblivion vs Skyrim?

Trevor Phillips kérdése:

Oblivion vs Skyrim?

Figyelt kérdés
Én mind a kettőt játszottam.Mestermű mind kettő,de szerintem az Oblivionnal többet játszottam,mert ott sokkal késöbb leszel egy ku***va híres fontos valaki.Skyrimba pedig megölöd Alduint aztán te vagy már az isten.Vélemény?
2013. júl. 21. 14:52
 1/9 anonim ***** válasza:
Oblivionnal én nem sokat játszottam de skyrim fő küldetés szála eléggé rövidke lett szerintem, szinte nem is érdemes csinálni de a mellék küldik kárpótolnak ezért.
2013. júl. 21. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Oblivion történetileg is jobb és változatosabb is a világa. Azt már többször végigjátszottam, a Skyrim hamar unalomba fulladt.
2013. júl. 21. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Hát ha a világot nézzük akkor szerintem Skyrim.A történet szerintem szintén Skyrim,de az Oblivion kellően nehezzebb volt és jobban magával ragadott.Aztán megnéztem a kieg-eket és itt világos lett a különbség.Az Oblivionnak messze sokkal jobb letölthető tartalmai voltak.Főleg a Shivering Isles.
2013. júl. 21. 15:02
 4/9 anonim ***** válasza:

Az oblivion története szerintem jobb mint a skyrimé.

Viszont a Skyrimben a melléküldetések jobbak.

2013. júl. 21. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Oblivion

amúgy ha ezek tetszettek szerintem érdemes ránézni a Witcher-re az baromi jó

2013. júl. 21. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Gondoltam rá,de az 1.részével nem játszottam és nem tudom mennyire függ össze.
2013. júl. 21. 20:28
 7/9 anonim ***** válasza:

eléggé összefüggenek

de hát nyilván az első részével kezdi az ember

2013. júl. 21. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Oblivion a legjobb eddig a szériából (igen, szerint jobb mint a Morrowind)
2013. júl. 24. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Skyrim: sárkányos sztorija jobb,a karakterek jobban néznek ki,mellék küldik is jók


Oblivion:Oblivion kapuk unalmasak,küldetések izgalmasabbak,a terület szebb(én jobban szeretem a zöldet,mint a havasat)

2014. júl. 14. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!