Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mi a véleményetek a Dota 2...

Mi a véleményetek a Dota 2 játékról?

Figyelt kérdés
Elég jónak tűnik így videók alapján,de még csak most töltöm steamról lefelé.Kipróbáltam a LoL-t is pár napja,úgy tudom az hasonló játék ehez,de valahogy nem fogott meg a kinézete miatt sem,a Dota 2 valahogy komolyabbnak tűnik.Leírnátok pár mondatban,hogy mi az ami jó benne és ami nem(ha van olyan)?

2013. júl. 20. 20:28
 1/4 anonim ***** válasza:

Én szeretem, szerintem jó játék, élvezetes, izgalmas, sokat nem tudok róla írni, játszani kell.

Amit nem szeretek benne:


Oroszok. Mindenhol ott vannak, angolul sok nem beszél, csak "cyka"zik.


Retardáltak. Néha sajnos annyira hülyék lesznek a csapattársak, hogy a játék kb. 1v5 lesz.


Premadek, tehát ha az egész ellenséges csapat egy előre megszervezett csapat csupa jó játékosból, és mivel ismerik egymást ezért nagyon jó a kommunikációjuk, ha egyedül játszol, nincs esély ellenük (habár már van solo matchmaking, ahol mindenki egyedül játszik).


Én azért szeretem jobban, mint a LoL-t, mert sokkal szabadabb. LoL-ban van 5 féle különböző szerep, amit ki kell venni minden játékban, de Dotában sokkal több lehetőség van. Ezen felül nem kell megvenni a karaktereket, és kevesebb kisgyerek is játssza.

2013. júl. 20. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Több lehetőség van benne, kezdve az átadható itemektől, a leavelők irányításán át, a küldöncig. Azonban engem nem fogott meg. Hangulatilag sokkal jobban tetszik a LoL. Talán ami legjobban zavar az spellek rangeje. Sokszor szedtek már ki úgy, hogy nem is láttam honnan lőnek. Ettől függetlenül lehet jobban tetszene, ha most kezdenék mobákkal.
2013. júl. 20. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Sok jó dolog van a dota2-ben, de engem se fogott meg. Nekem a fő problémám a balance teljes hiánya volt. Noobok meg mindenhol vannak :D Szóval maradtam a LOL-nál.
2013. júl. 20. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én félévet játszottam a Lol-al , de miután kipróbáltam a Dota2-t, nem értettem hogy tudtam annyi ideig azzal a szar Lol-al játszani.

Egyszerűen sokkal több lehetőség van a játékban.A supportnak nem csak annyi a dolga hogy szotyizik a bokorban meg rakosgatja a wardokat.

-Dota-ban a dzsungelből ki kell húznia a creepeket a lane-re, így a dzsungel creepek megölik a tiedet és ezzel nem kapja meg ugye a te creepjeidért járó xp-t.

-Van egy ring of health nevezetű item ami +5hp regen/secet ad.Ha pl a társadnak low hp-ja van ezt oda tudod adni neki és legalább addig is több hp-t kap.

Ezen kívűl még sokkal több lehetőség van mint a lolban.

Nekem jobban tetszik hogy a spelleknek a range sokkal nagyobb.

Sokkal balanceoltabba a dota.Lolban ha egy supportnak van mondjuk 4 killje akkor a spellje már sebez vagy 30%-ot az ellenségre.

A Lolban 1000-szer idegesítőbbek a 10 évesek akik azt hiszik ők a nagy prók és fikáznak mindenkit.

2013. júl. 21. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!