Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » DOTA 2!? Letoltottem a steamet...

DOTA 2!? Letoltottem a steamet ami a dota játszásához szukseges . Kikerestem steamen a dota-t és most azt írja ki hogy : "Jelenleg 50966. vagy az indítási sorban. Emailben értesítést fogsz kapni, amikor a játék letöltésre kész. "

Figyelt kérdés
De ezt már 2 napja folyamatosan írja ... elore is koszi a segítséget !

2013. júl. 16. 17:15
 1/4 anonim ***** válasza:
Mivel már nem béta ezért fokozatosan fogják felengedni az embereket a szerverekre.Sajnos várni kell
2013. júl. 17. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hát az még oké,hogy várni kell de ez már a 4. nap :/ ez igy sz*r mert jópáran a várás végett inább le sem töltik ...
2013. júl. 18. 14:36
 3/4 anonim válasza:
Nálam szintén ugyan ez a probléma 4. napja 78293. vagyok és kezdek agyfaszt kapni.
2013. júl. 23. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Igazából ez azért van, mivel iszonyat sokan szeretnének mostmár dotázni. Eddig átlagban 200k-250k ember játszott egy időben, na, most ez felment a napokban 400k-ra, azaz kb. a kétszeresére. És még több tízezer ember várakozik, hogy bekerülhessen. Ráadásul most lesz az International 3, na, az olyan élmény, hogy annak a hatására is biztosan rengetegen elfognak kezdeni aktívan játszani. Ilyen terhelést meg nagyon nehezen bírnak ki a szerverek sajnos.
2013. júl. 28. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!