Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » GTA San Adreas női játékos...

GTA San Adreas női játékos kér segítséget?

Figyelt kérdés

Szitu röviden, kötelező ágypihenőn vagyok, így játszani szeretnék. Felraktam a játékot, fut minden szuper.

Ott tartok, hogy bandaháborút kirobbantottam és ugye akkor a térképen feloszlanak a térségek, hogy melyik terület kié. Mi van akkor, ha mondjuk az összes Ballas területet elfoglalom? Akkor onnantól kezdve nem létezik a banda? Vagy létezik csak folyton vissza akarják majd foglalni?

Uraim remélem tapasztalt játékosok vagytok és tudtok válaszolni a kérdésemre :)

L/21



2013. júl. 20. 18:23
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Elég régen jártam annál a résznél, de úgy emlékszem, hogy akkor próbálják visszafoglalni.
2013. júl. 20. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
én elfoglaltam minden területet, onnantól kedzve nem volt több bandaháború
2013. júl. 20. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Ha már elfoglaltad az összes Ballas területet, akkor már nem lesznek. De néha valahonnan te csak nagyon gyakran megfogják támadni a Glen Park-ot. De persze természetesen amíg el nem foglalod az összes ballas területet, addig mindegyiket fogják támadni. :D De ez is kell, természetesen a 100%-hoz. Összes fő,mellék küldetést meg kell csinálnod. Ja és a többi területet, Vagos,Veteran, (Latin) területeket beleértve. :) Ha megvan onnantól nekem már 1 szem sem volt, egyikből sem.
2013. júl. 20. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszaitokat! :)

Lenne még kérdésem. Egy ismim játszott vele nagyon régen. És Ő szentűl állította, hogy ha elhagyom azt a várost és később visszamegyek, akkor kezdhetem az egészet előlről. Ez mennyire igaz? (Ilyenkor úgy értem, hogy ugye az a városrészt, amivel csak eleinte játszom, hagyom l azért, ami felszabadul majd a küldetések folyamán)

Ebben van reáció? Ha igen mennyi?

2013. júl. 20. 19:26
 5/18 anonim ***** válasza:
hülyeség :D szerintem :D ha elhagyod a várost a rendőrök körözni fognak :D és nem nyugszanak ameddig ki nem nyírnak (bár ez attól függ hogy hányadik városnál jársz)
2013. júl. 20. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

Még csak az elején tartok a játéknak... De akkor biztos enyém marad a terület?

Amúgy nektek is olyan degenetráltak az ellenséges bandatagok, hogy ha magasba kerülsz (pl tetó), akkor megkergülnek és kimennek a bandaháború övezetből, és képtelenek arra, hogy visszajöjjenek?

2013. júl. 20. 21:42
 7/18 anonim ***** válasza:
Semmi baj sem lesz, ha elhagyod a MEGSZEZETT területeket. Legfejjebb néha megtámadják, neked meg vissza kell foglalnod. Szerintem, félreérthette,vagy félreértetted mert lehet,hogy arra gondolt az egyik ismerősöd,hogy miközben,foglalod a területet,a közben elmész a csatatérről, vagy is onnan amit területet foglalsz el, és nem mész vissza akkor viszont az övüké marad. (Ballasoké)
2013. júl. 21. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Ja, ha egyébként a várost elhagyod, nem kell előlről kezdened. És igen nekem is ilyenek a Ballasok a játékban. :D Csalás kóddokkal, mármint (csalsz a játékban,vagy nem?) Ha bármi kérdésed van még írd csak.
2013. júl. 21. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Ha úgy vesszük igaza van az ismerősödnek: a sztoriban van egy rész, amikor elhagyod Los Santos-t, és nem is térsz vissza (főküldetések szerint) csak a sztori utolsó részében, és ekkor tényleg újrakezdődik a bandaháborús rendszer (az utolsó Los Santos-i küldetésnél lezáródik ez a mellékszál, addig amíg vissza nem térsz a sztori szerint).
2013. júl. 21. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Persze h lesznek de ha kipörgeted a játékot eltűnik a végére a feloszlás mert átkerülsz egy pár tanyára 2 városba meg ilyenek és el fog tűnni .. de lesznek ballasok is és losantos vagos-ok is :D
2013. júl. 21. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!